Про Федерацію

Головна Про Федерацію Діяльність УФУ Стратегічні ініціативи Участь страховиків життя на другому рівні пенсійної реформи

Учасники

Участь страховиків життя на другому рівні пенсійної реформи

  У грудні 2010 року Урядом України підготовлено та внесено на розгляд до Верховної Ради України законопроект "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (№7455 від 13.12.2010), яким практично пропонується розпочати реформацію системи пенсійного забезпечення в Україні.

  УФУ підготовлено пропозиції та зауваження до цього законопроекту (лист, додаток), зокрема УФУ наполягає на більш широкому залученні страховиків життя до розбудови другого і третього рівня пенсійного забезпечення.

  Крім цього у 2010 році Українською федерацією убезпечення підписано Договір про співробітництво з Українською асоціацією інвестиційного бізнесу, метою якого зокрема є впровадження в Україні другого рівня пенсійної реформи за участю страховиків життя у якості адміністраторів відкритих НПФ, одноосібними власниками яких вони є. 

   Пропозиції УФУ спрямовані на участь приватного сектору у розробці другого рівня системи пенсійного забезпечення в Україні та максимальне впровадження його інфраструктури в інтересах громадян – платників внесків.

?