Про Федерацію

Головна Про Федерацію Діяльність УФУ Стратегічні ініціативи Європул 2012

Учасники

Європул 2012

   Страховиками-учасниками Української федерації убезпечення, а саме НАСК «Оранта», ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», АТ «СГ «ТАС» (приватне), ПАТ «СК «Універсальна», ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО», ПрАТ «Європейське туристичне страхування», АТ «СК «АХА Страхування», ПАТ «СК «Українська страхова група», ПрАТ «Європейський страховий альянс»,  для  підвищення зацікавленості вітчизняних та іноземних інвесторів щодо інвестування коштів в економіку України, з метою  створення умов захисту їх майнових інтересів, здійснення страхування інвестиційних ризиків укладено договір про співробітництво «Європул-2012».

   Договором передбачено співробітництво страховиків у сфері захисту майнових інтересів інвесторів при реалізації ними інвестиційних програм, зокрема, узгоджене прийняття на страхування та передачу у перестрахування будівельно-монтажних та інших ризиків, якими супроводжується діяльність інвесторів в Україні.

   Одним з основних  завдань «Європулу 2012» є забезпечення якісним страхуванням ризиків, що пов’язані з організацією та проведенням чемпіонату Європи 2012 з футболу в Україні.

   Серед завдань Пулу також здійснення дослідження відповідних ринків, створення та удосконалення страхових продуктів, у т.ч. системи урегулювання збитків,  підготовка кваліфікованих андерайтерів та актуаріїв, створення бази даних будівельно-монтажних ризиків, набуття членства в  Міжнародній асоціації страховиків технічних ризиків (IMIA).

   Створення Пулу, зокрема, передбачає наповнення придбаних страховиками ємностей згідно з договорами облігаторного перестрахування та створення власної внутрішньопулової перестрахової ємності, що надасть змогу залишити ризики в Україні, не передаючи їх на дорогі зовнішні ринки, водночас запропонувавши клієнтам якісну послугу за більш привабливими цінами.

   Створення «Європулу – 2012» дозволить замовникам страхових послуг укласти комплексні договори страхування з учасниками новоствореного «Європулу – 2012» на вигідних, конкурентних умовах. Потенційними клієнтами  «Європулу – 2012» є внутрішні та міжнародні інвестори, в т.ч. фінансові групи та банки, а також у рамках проведення турніру ЄВРО-2012 – приймаючі міста, асоціації, аеропорти, стадіони, тренувальні площадки тощо.

   Рішенням від 13 липня 2011 року Антимонопольній комітет України надав дозвіл на здійснення учасниками «Європулу 2012» страхування (перестрахування) інвестиційних ризиків інвесторів при реалізації ними інвестиційних програм.