Про Федерацію

Головна Про Федерацію Загальна інформація Учасники федерації Члени УФУ (Non-life) ПрАТ «Європейське туристичне страхування»

Учасники

ПрАТ «Європейське туристичне страхування»

ПрАТ «Європейське туристичне страхування»

  «Європейське Туристичне Страхування», єдина в Україні спеціалізована компанія туристичного страхування, була заснована у 2006 році. Акціонерами «ЄТС» виступили відомі в усьому світі страхові компанії з віковою історією та традиціями - італійський страховий концерн Generali Group та Мюнхенське Перестрахове Товариство Munich Re.

   Мажоритарним акціонером «ЄТС» є компанія - «Europäische Reiseversicherung AG» Мюнхен (ERV) - лідер ринку туристичного страхування Німеччини, дочірня компанія німецької Munich Re. Завдяки ERV Мюнхен, «ЄТС» є частиною однієї з найбільших у світі Груп туристичних страховиків - ERV Group. Крім України, компанії Групи ERV знаходяться також у Франції, Швеції, Іспанії, Україні, Росії, Чеській Республіці, Австрії, Угорщині, Великобританії, Польщі, Італії та Португалії (іспанська філія), Туреччині. Усі вони займають провідні позиції на місцевих ринках туристичного страхування.

   Загалом компанії подібні «ЄТС» були створені Generali Group та Munich Re в 20-ти країнах Європи. Всі вони входять в єдину групу компаній, об'єднаних під загальною назвою Група Європейського Туристичного Страхування (ETI Group). Протягом десятиліть ці компанії успішно співпрацюють між собою, обмінюються інформацією, беруть участь у міжнародних тендерах, надають одна одній допомогу у швидкому та ефективному врегулюванню великих страхових подій.

   «Європейське туристичне страхування» пропонує українському ринку як традиційні страхові продукти - комплексне страхування виїжджаючих за кордон та подорожуючих по Україні, так і продукти, розроблені з урахуванням потреб українського туристичного ринку - страхування відповідальності туристичних агентств і операторів, а також страхування відповідальності агентств IATA з продажу авіаційних пасажирських перевезень. Основна перевага страхових продуктів «ЄТС» - їх комплексність. Страхове покриття, що надається компанією, передбачає найбільш актуальні ризики мандрівників і туристичного бізнесу, а гнучка тарифна політика та продумана система знижок, враховують різну купівельну спроможність клієнтів.

   «ЄТС» сьогодні є надійним партнером провідних туристичних компаній та впізнаваним брендом на туристичному та страховому ринках України. За результатами 2010 року компанія стала лідером «Національного клубу страхової виплати» у класі «Страхування туристів».

   Ми завжди раді вітати Вас серед наших клієнтів і партнерів. Для нас дуже важливо дивитися вперед і попереджати можливі ризики до, під час та після Ваших подорожей!

Керівництво

Контакти

ПрАТ «Європейське туристичне страхування»
вул. Спаська, 5, оф. 15, м.Київ,
04071

тел.: +38 044 220-00-07,
факс: +38 044 569-84-11
e-mail: info@erv.kiev.ua
www.europaeische.ua

Прес-релізи