Про Федерацію

Головна Про Федерацію Загальна інформація Учасники федерації Члени УФУ (Non-life) ПрАТ «Страхова компанія «Колоннейд Україна»

Учасники

ПрАТ «Страхова компанія «Колоннейд Україна»

ПрАТ «Страхова компанія «Колоннейд Україна»

  Заснована в 1998 році як перша міжнародна страхова компанія в Україні на сьогодні «Колоннейд Україна» має репутацію однієї з провідних та найбільш надійних страхових компаній на українському ринку. Впроваджуючи в Україні якісні та інноваційні продукти страхування, які вже позитивно себе зарекомендували на міжнародній арені, фахівці «Колоннейд Україна» керуються досконалим знанням локального ринку.


  Ключовими принципами діяльності «Колоннейд Україна» є якісний андеррайтинг та консервативна інвестиційна політика, завдяки яким компанія має належний обсяг резервів, достатній для гарантування своєчасних виплат за всіма зобов’язаннями.


   «Колоннейд Україна» надає послуги страхування переважно за участю страхових посередників – брокерів – що сприяє підвищенню якості страхових послуг для клієнтів, а також допомагає максимальному розповсюдженню страхових продуктів компанії по всій території країни.

Контакти

Україна, 04070

Київ, вул. Іллінська 8, 10 під’їзд, 4 поверх,

Tel: 38 (044) 537 53 90

Fax: 38 (044) 537 53 99

Email: info@colonnade.com.ua