Про Федерацію

Головна Про Федерацію Загальна інформація Учасники федерації Члени УФУ (Non-life) АТ «СК «АХА Страхування»

Учасники

АТ «СК «АХА Страхування»

АТ «СК «АХА Страхування»

  СК «АХА Страхування» - страхова компанія №1 на ринку ризикового страхування України. У непростих кризових умовах «АХА Страхування» вдалося значно підвищити якість сервісу та збільшити долю ринку до 10%. Сьогодні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів. Сукупний обсяг зібраних премій у минулому, 2010 році, склав більше 700 млн. грн. Обсяг виплат зріс на 29% та перевищив 300 млн. грн. Наприкінці 2010 в управлінні «АХА Страхування» знаходилося більше 800 млн. грн. активів, а обсяг резервів склав майже 300 млн. грн.

  СК «АХА Страхування» прагне стати більш доступною для своїх клієнтів. Філії та представництва компанії розташовані в усіх регіонах України. Регіональна мережа СК «АХА Страхування» представлена в більш ніж 200 містах України, а агентська мережа нараховує більше 900 агентів.

  До того ж, страхові поліси компанії можна придбати в будь-якому відділенні АТ «УкрСиббанку» (BNP Paribas) та інших банків-партнерів. Це більше 1000 відділень по всій території України.

  У всіх обласних центрах країни знаходяться центри врегулювання збитків СК «АХА Страхування».

  Якість сервісу – головний елемент глобальної стратегії АХА в Україні та у всьому світі. «АХА Страхування» проводить регулярне опитування клієнтів, які отримали відшкодування, з метою визначити наскільки їх задовольнив рівень сервісу компанії. За даними на 4й квартал 2010 року 86% клієнтів задоволені якістю обслуговування в Компанії. При цьому Компанія проводить подальшу роботу з удосконалення своїх бізнес-процесів. У планах АХА на поточний рік — підвищення «якісної планки» сервісу та досягнення вищого рівня частки клієнтів, задоволених якістю врегулювання в компаніях групи.

  СК «АХА Страхування» спеціалізується на автострахуванні (КАСКО), майновому страхуванні, страхуванні цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ), страхуванні від нещасних випадків, медичному страхуванні та інших видах страхування.

  В цілому компанія має ліцензії на здійснення більш ніж 25 видів страхування.

  СК «АХА Страхування» є членом «Української Федерації Убезпечення», «Ліги Страхових Організацій України», «Моторного Транспортного Страхового Бюро України» та інших професійних об’єднань.

Контакти

04070, Україна,

м. Київ, вул. Іллінська, буд. 8
3-й під'їзд, 6-й поверх,

Прес-релізи