Про Федерацію

Головна Про Федерацію Загальна інформація Учасники федерації Спостерігачі ТОВ «Інститут аналізу ризиків»

Учасники

ТОВ «Інститут аналізу ризиків»

ТОВ «Інститут аналізу ризиків»

   Інститут аналізу ризиків є незалежною аналітичною установою, що здійснює дослідження ринків та компаній, надає інформаційно-консультаційні послуги та послуги з рейтингування.

   В сфері рейтингування Інститут зосереджений на страховій галузі та присвоює страховим компаніям як індивідуальні, так і публічні рейтинги. Публічні рейтинги присвоюються на базі авторської методики, яка дозволяє значно усунути основний недолік публічної інформації - її низьку інформативність. Це досягається за рахунок заміни рейтингової оцінки як єдиної і конкретної величини на рейтинговий діапазон як оцінка мінімального і максимального значень рейтингу. Довгостроковий рейтинг являє собою усереднену за три роки інтегральну оцінку фінансового стану та забезпеченості компанії ресурсами з урахуванням її доступу до капіталу. Результати рейтингових оцінок публікуються на сайті Інституту та у щорічному виданні «Збірник рейтингів».

   Для підвищення якості оцінок стану компаній на інформаційно закритих ринках, Інститут розробив концепцію аналізу скарг. Скарги - це нормальне явище для працюючої компанії. Важливі не самі факти «наявності / відсутності скарг», а їх кількість і динаміка. І особливо показове зіставлення частки скарг на компанію серед скарг на всі компанії (таке співвідношення в Інституті називають «часткою скарг») з ринковою часткою компанії (таке співвідношення в Інституті називають «рівнем скарг»).

   Інститут є засновником та видавцем журналу «Вісник Інституту Аналізу Ризиків». Журнал зорієнтований, насамперед, на великі мережеві компанії з розвиненою філіальною мережею, компанії споживчого сектору та страхові компанії. В журналі представлені розрахунки на базі офіційних даних, а також унікальні розробки Інституту, зокрема, ІАР-індікатори споживчого ринку (рейтинг купівельної спроможності регіону, рівень купівельної спроможності регіону, індекс купівельної спроможності регіону та Україні в цілому). Прогноз індексу купівельної спроможності, який наводиться в журналі, разом з рівнем купівельної спроможності, дозволяють прогнозувати майбутній попит на будь-якому сегменті споживчого ринку.

Керівництво

Контакти

Україна, 03061
м. Київ, пр-т Відрадний, 95-Г, оф. 424,
тел./факс: +38 (044) 501-65-91
e-mail: info@iar.in.ua
www.iar.in.ua 

 

?

Прес-релізи