Про Федерацію

Головна Про Федерацію Загальна інформація Учасники федерації Члени УФУ (Life) ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп»

Учасники

ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп»

ПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп»

   Страхова компанія «Княжа Лайф Vienna Insurance Group» - це надійна, динамічна і інноваційна страхова компанія загальнонаціонального масштабу, яка працює на страховому ринку України з 1999 року, а з 2004 року - входить до складу потужної європейської фінансової структури Vienna Insurance Group.

  СК «Княжа Лайф Vienna Insurance Group» є одним з перших операторів українського ринку страхування життя. Компанія володіє унікальним досвідом професійної діяльності в сфері страхування життя, пенсійного забезпечення, захисту доходів, резервування та накопичення коштів. Це дозволяє нам пропонувати індивідуальні рішення і максимізувати рівень задоволеності клієнтів. Компанія здійснює свою діяльність на підставі безстрокової ліцензії, виданої Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України (Серія АВ № 499990 від 29.12.2007 року).

  Страхова компанія «Княжа Лайф VIG» №1 в рейтингу надійності серед українських компаній зі страхування життя і пенсійного забезпечення, є Лідером Національної премії Insurance TOP, щорічно підтверджує рейтинг фінансової стійкості на рівні uaAA +, який вперше був привласнений Рейтинговим агентством «Standard Rating» 14 лютого 2012 року.

  Стратегія розвитку СК «Княжа Лайф Vienna Insurance Group» побудована на основі європейських стандартів, високоякісному індивідуальному обслуговуванні клієнтів і виключно класичних принципах ведення бізнесу.

  Гарантії якості та фінансової стабільності СК «Княжа Лайф VIG» надає Vienna Insurance Group, яка успішно працює на європейському страховому ринку з 1824 року. На сьогоднішній день, Vienna Insurance Group активно представлена в 25 країнах і є провідною страховою групою в Австрії, Центральній та Східній Європі, має бездоганну репутацію на страховому ринку. Більш 25 000 працівників у 50 компаніях Групи щодня забезпечують захист інтересів своїх клієнтів.

  Як частина потужної міжнародної групи, страхова компанія «Княжа Лайф Vienna Insurance Group» гарантує клієнтам високий рівень якості страхового захисту, професіоналізм та порядність, зручність і беззаперечне виконання своїх зобов'язань по виплатах страхових відшкодувань.

  За допомогою страхового поліса, клієнти СК «Княжа Лайф Vienna Insurance Group» отримують страховий захист і фінансову підтримку, яка допомагає їм долати фінансові труднощі і зберігати гідний рівень життя під час негараздів.

  Ми пропонуємо нашим клієнтам безпеку і захист, спокій і надійність. Захищаємо те, що дійсно важливо! Отримайте онлайн-консультацію наших фахівців на офіційному сайті СК «Княжа Лайф VIG» або зателефонуйте до Служби підтримки клієнтів і партнерів: 0800508501 (цілодобово)

Контакти

Адреса: 04050, Україна, м. Київ, вул. Глибочицька, 44
Телефон: +38 (044) 585-55-08, 0 800 508501
Факс: +38 (044) 585-55-07

E-mail: info@kniazha-life.com.ua

Сайт: http://Kniazha.Life 

Соцмережа: http://facebook.com/KniazhaLife