Про Федерацію

Головна Про Федерацію Загальна інформація Учасники федерації Члени УФУ (Life) ПрАТ «АСК «ІНГО Україна ЖИТТЯ»

Учасники

ПрАТ «АСК «ІНГО Україна ЖИТТЯ»

ПрАТ «АСК «ІНГО Україна ЖИТТЯ»

  Міжнародна група компаній ІНГО працює на страховому ринку з 1947 р. (ВСАТ «ІНГОССТРАХ»). В Україні інтереси  групи  «ІНГО» представляють дві компанії: АСК «ІНГО Україна» (ризикова компанія)  на страховому ринку з 1991 р. та  АСК «ІНГО Україна ЖИТТЯ» (компанія по страхуванню життя) з 2007 р.
  АСК «ІНГО Україна ЖИТТЯ» створена  відповідно до законодавчих норм по розділенню компаній, що надають послуги з ризикового страхування і страхування життя. Створення АСК «ІНГО Україна ЖИТТЯ» дозволило багаточисельним  клієнтам страхової групи «ІНГО» в Україні продовжити обслуговування в рамках групи, але вже у спеціалізованій страховій компанії з можливістю ширшого набору  необхідних страхових продуктів.

  АСК «ІНГО Україна ЖИТТЯ»  забезпечує  надійний страховий захист   своїм клієнтам по наступним  напрямкам:
  •    довгострокове  страхування  життя; 
  •    пенсійне   страхування життя; 
  •    страхування  від нещасних випадків і хвороб; 
  •    страхування від критичних захворювань;
  •    страхування інвалідності І - ІІ гр. з  будь-якій  причини.

  Компанія спеціалізується   на  комплексному  страховому  обслуговуванні  юридичних осіб,  включаючи страховий консалтинг,  роботи з індивідуальними  віп-клієнтами і партнерським сегментом по всій території  країни.

  На сьогоднішній день клієнтами АСК «ІНГО Україна ЖИТТЯ» є більш ніж 100 провідних українських та міжнародних компаній і підприємств.  Життя і здоров'я нам довірили більше  12000 чоловік,  у т.ч.:
 •      20%  по накопичувальному  страхуванню життя;
 •      80%  по ризиковому  страхуванню життя

  Висока  репутація і стабільне положення Компанії на ринку України  підтверджені висновком провідного рейтингового агентства «Експерт-рейтинг». АСК «ІНГО Україна ЖИТТЯ»  присвоєно  найвищий рейтинг стійкості за шкалою А++. (журнал Експерт Україна №14(254) квітень, 2010 р.).