Споживачу страхових послуг

Головна Споживачу страхових послуг Cтрахування для подорожуючих за кордон

Учасники

Cтрахування для подорожуючих за кордон

З 5.04.2010 діють нові правила щодо полісу медичного страхування:

Зауважте, будь ласка, що Шенгенська віза видається тільки за наявності полісу достатнього медичного страхування.

Медичне страхування має бути оформлене за наступними критеріями:

 - Медичне страхування (для однієї особи або групи осіб) може бути оформлене в країні проживання, якщо це неможливо, у будь-якій іншій країні або запрошуючою стороною у країні призначення.

 - Медичне страхування має відшкодовувати витрати на транспортування на батьківщину у випадку захворювання або смерті, витрати на невідкладну медичну допомогу та / або невідкладну госпіталізацію під час перебування на території країн-учасниць.

 - Мінімальна сума відшкодування у випадку захворювання має становити 30000 євро. Також має бути можливість пред’явити претензії до страхової компанії на відшкодування, наприклад, наявність представництв асистуючої компанії, з якою співпрацює страхова компанія на території країн Європейського Союзу, Швейцарії та Ліхтенштейну.

Перелік українських страхових компаній, які відповідають цим критеріям, Ви знайдете тут:

Перелік українських страхових компаній, чиї страхові поліси визнаються представництвами країн-учасниць Шенгенської угоди (формат pdf)

 - Максимальна франшиза має становити 150 євро.

 - Страхування має бути дійсним у всіх країнах членах Європейського Союзу на весь заплановий період перебування із урахуванням проїзду.

 - Будь ласка, прийміть до Вашої уваги те, що Посольство приймає лише поліси медичного страхування за програмами, вказаними у переліку.