Новини

Головна Новини Професійний погляд

Учасники

Професійний погляд

12.09.2018
УФУ звернулась до Народних Депутатів України з пропозицією доопрацювати Проект 8415 щодо державного регулювання ринків фінансових послуг

   Українська федерація убезпечення звернулась до Голови Комітету Верховної Ради України  з питань фінансів і банківської діяльності щодо проекту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо державного регулювання ринків фінансових послуг», р.№ 8415 (надалі – Проект 8415).

Докладніше

05.06.2018
Об'єднання фінансового ринку звернулися до Адміністрації Президента України за підтримкою законопроекту про

  Незалежна асоціація банків України, Українська федерація убезпечення та Професійна Асоціація учасників Ринків капіталу та Деривативів звернулися до заступника Глави Адміністрації Президента України Дмитра Шимківа щодо реформування системи державного регулювання у небанківському фінансовому секторі.

  У світовій практи...

16.04.2018
Створено Конфедерацію фінансового ринку України

  У понеділок, 16 квітня 2018 року, в прес-центрі Українського кризового медіа-центру найбільші профільні асоціації фінансового ринку підписали Меморандум про партнерство та співпрацю.

Докладніше

26.02.2018
ПЕНСІЙНА РЕФОРМА МАЄ БУТИ ПРОДОВЖЕНА!

Спільна заява громадських організацій та професійних асоціацій

Верховна Рада України 3 жовтня 2017 року прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (№2148-VIII), спрямований на модернізацію солідарної пенсійної системи та реалізацію захо...

02.02.2018
Страховий ринок України: Час Змін
Про невід’ємну частину економіки України – ринок страхових послуг, його інвестпривабливість, історію, нагальні питання та майбутнє ми говоримо із Олександром Завадою, виконавчим директором НАСК «Оранта».
04.10.2017
Підсумки Проекту ЖИТТЯ

  З 1 березня 2017 року Українська федерація убезпечення (УФУ) започаткувала Проект ЖИТТЯ, який наразі об’єднує 9 страхових компаній, що спеціалізуються виключно на страхуванні життя та входять у ТОП 15 лайфових компаній за даними Нацкомфінпослуг.  Головна мета проекту – концентрація зусиль учасників ринку, зацікавлених у розбудові прозорого, н...

15.06.2017
Конференція InsuranceNEXT’UA 2017 стала значним кроком страхової галузі в Україні на шляху технологічних трансформацій.

   Українська Федерація Убезпечення та журнал про цифрову економіку та фінтех Future за підтримки Німецького (GDV) та Австрійського (VVO) об’єднань страховиків та Ліги Страхових Організацій України провели першу в Україні страхову конференцію InsuranceNEXT’UA 2017, присвячену передумовам цифрових змін на страховому ринку України та світу.

...
03.04.2017
“В ближайшие два-три года доля интернет-продаж в страховании увеличится до 10%”
Александр Шойхеденко, председатель наблюдательного совета страховой компании “Vuso” Бизнес №14 от 03.04.2017
10.03.2017
Потрібен розумний баланс між регуляторною та конкуренційною політикою держави

Останнім часом багато говорять про необхідність зменшення державного втручання в діяльність підприємців. Мовляв, радикальна дерегуляція стане ковтком свіжого повітря для національної економіки, насамперед для малого і середнього бізнесу, який особливо потерпає від надмірного регулювання. Однак, як зауважує колишній очільник Антимонопольного комітету України, а нині ...

10.01.2017
Индексация пенсий обернется новым налогом для работающих
Эксперт по вопросам пенсионной системы Галина Третьякова в эфире "ГС" заявила, что существующая пенсионная система несправедлива, поэтому у людей нет стимула перечислять ЕСВ в Пенсионный фонд.
Сторінки 12345>>

Розсилка новин

Якщо Ви бажаєте підписатися на розсилку новин - приєднуйтесь