Новини

Головна Новини Професійний погляд Відбулися Загальні збори членів Української федерації убезпечення

Відбулися Загальні збори членів Української федерації убезпечення

20.12.2018
Українська федерація убезпечення

 

   Під час Зборів було розглянуто звіт про діяльність УФУ у 2018 році, обговорено подальші шляхи розвитку Асоціації та прийнято низку стратегічних та кадрових рішень.
  Спираючись на план роботи УФУ та стан виконання Комплексної програми розвитку фінансового сектору України до 2020, учасники Загальних зборів прийняли рішення продовжити адвокаційні заходи відповідно до  пріоритетних напрямків роботи  Асоціації на 2018 рік.
   Враховуючи нестабільну політичну ситуацію  та неготовність політичних сил України до посилення регулювання та контролю у небанківському фінансовому секторі учасники УФУ прийняли рішення щодо залишення «status quo» в управлінні Асоціацією та переобрати Президентом УФУ  на наступні півроку Андрія Перетяжко.
   Також, Загальні збори визнали необхідність посилення роботи з питань, пов’язаних зі сферою страхування життя.  Забезпечення зв’язків та представництво УФУ в органах державної влади й управління, громадських, іноземних і міжнародних організаціях, у відносинах з українськими та зарубіжними підприємствами, установами, організаціями здійснюватиме  Віце-президент УФУ з питань страхування життя. Збори обрали на цю посаду терміном на два роки Наталю Базилевську  Голову Правління СК "ГРАВЕ Україна Життя".
    Крім того обрано нову Президію УФУ у складі «АХА Страхування», «ІНГО Україна», «Колоннейд Україна», «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп»,  «Європейське туристичне страхування» та «ГРАВЕ Україна». Також до складу Президії увійшов екс Президент УФУ Олександр Завада виконавчий директор НАСК  «ОРАНТА».

 

КОМЕНТАРІ (0)