Новини

Головна Новини Професійний погляд Гравці ринку life-страхування України розробили «Стратегію розвитку ринку страхування життя України 2020-2040»

Гравці ринку life-страхування України розробили «Стратегію розвитку ринку страхування життя України 2020-2040»

18.12.2019
Українська федерація убезпечення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    19 грудня «Платформа Лайф-страхування», яка є єдиним об’єднанням ключових гравців ринку life-страхування України, презентує «Стратегію розвитку ринку страхування життя України 2020-2040» ключовим стейкхолдерам: НБУ, Нацкомфінпослуг, Міністерству фінансів та іншим.

   Документ було підготовлено iMark, Insurance marketing agency на замовлення та за участі представників компаній-членів об’єднання «Платформа Життя» протягом липня-грудня 2019 року.

   Враховуючи стратегічну значущість сектору life-страхування для довгострокового макрофінансового та макроекономічного розвитку країни, експерти запропонували власне бачення перспектив розвитку до 2040 року, а також деталізовану стратегію його функціонування на 2020-2025 роки.

   Ніна Гузей, керівник об’єднання «Платформа Лайф-страхування»: «Страхування життя – це не конкуруюча галузь до банківської системи та недержавних пенсійних фондів, а рівноправний гравець, який розширює лінійку рішень із довгострокового накопичення та фінансового захисту громадян. Галузь страхування життя у тісному співробітництві із банківською системою є джерелом доступних "довгих грошей", які так потребує держава».

   У документі визначена місія та візія ринку страхування життя, цільові показники його розвитку на середньо- та довгострокову перспективу, а також сформульовані стратегічні заходи, які мають буті включені до «Стратегії розвитку фінансового сектору НБУ» з огляду на особливості ринку страхування життя. Зокрема, розроблено заходи стосовно реалізації стратегії – дорожня карта на 2020-2025 рр.

   До документу включені рекомендації щодо модернізації та гармонізації законодавства в галузі страхування життя, розбудови інституту / професії фінансового консультанта, виведення на ринок України продуктів unit-linked страхування, створення ефективної системи гарантування для добровільного довгострокового накопичувального страхування життя, запуску Пенсійної реформи та формування ефективного механізму участі у ній компаній зі страхування життя, соціальної реклами ідеї страхування життя з боку держави тощо.

   Наталія Базилевська, віце-президент Української Федерації Убезпечення: «Підготовка «Стратегії розвитку ринку страхування життя України 2020-2040» стала першим кроком до консолідації зусиль гравців ринку страхування життя України. Активна позиція кожного із ключових гравців life-страхування є дуже оптимістичним сигналом, який, я впевнена, переросте у зрілі та рішучі дії цілого ринку».

   ДОВІДКА: «Платформа Лайф-страхування» є єдиним галузевим об’єднанням ключових гравців ринку life-страхування України на базі  Української Федерації Убезпечення. До її складу увійшли 10 компаній, що працюють на українському ринку страхування життя та утримують сумарно до 95% ринку у валових страхових преміях та резервах. Об’єднання розпочало свою роботу у березні 2017 року. Його очолила Ніна Леонідівна Гузей, визнаний експерт українського ринку страхування життя, на запрошення представників галузі.

КОМЕНТАРІ (0)