Новини

Головна Новини Професійний погляд Розширено перелік звітних файлів для тестування подання звітності небанківськими фінансовими установами

Розширено перелік звітних файлів для тестування подання звітності небанківськими фінансовими установами

07.04.2020
Українська федерація убезпечення

Розширено перелік файлів, які небанківські фінансові установи можуть подавати для тестування подання звітності до Національного банку.

Нагадаємо, тестування подання звітності за 4 квартал 2019 року небанківськими фінансовими установами (НФУ) триває з початку березня в межах проєкту «спліт». Його мета – допомогти НФУ адаптуватися до формату подання даних, який використовується в Національному банку, під нагляд та регулювання якого вони перейдуть з 1 липня 2020 року

На сайті Національного банку розміщено реєстр показників тестових файлів звітності, який постійно розширюється, та основні вимоги до їх формування, що дозволить провести тестування за всією сукупністю звітних показників.

Тепер для тестування також відкрито файли з показниками:

Для страхових організацій:

  • IR4 «Дані про діяльність страховика»,
  • IR75 «Дані про активи для представлення страхових резервів»;

Також звертаємо увагу, що ті НФУ, які ще не долучились до тестування подання звітності, можуть зробити це, попередньо подавши дані для реєстрації на вебпорталі, призначеному для подання звітності до Національного банку.

Для цього необхідно поштою надіслати листа на адресу Департаменту статистики та звітності Національного банку з інформацією відповідно до шаблону. Лист має бути підписаний керівником і засвідчений печаткою юридичної особи (за її наявності). Для прискорення реєстрації можна додатково надіслати сканкопію листа на zvit@bank.gov.ua.

Довідково

Технічна підтримка суб’єктів подання звітності на вебпорталі (надання логіну та паролю доступу, консультативна допомога щодо формування звіту у форматі XML) здійснюється відділом систем автоматизації Департаменту інформаційних технологій НБУ (тел. +380 44 527 32 83, +380 44 527 32 65, +380 44 527 30 68).

КОМЕНТАРІ (0)