Новини

Головна Новини Професійний погляд Відбулося чергове засідання Президії Української федерації убезпечення

Відбулося чергове засідання Президії Української федерації убезпечення

20.10.2010
Українська федерація убезпечення

  Президія УФУ розглянула підсумки діяльності страховиків-членів УФУ у серпні та за вісім місяців 2010 року.

  За оперативними звітними даними страховиків-членів УФУ, що здійснюють страхування за видами іншими, ніж страхування життя,  спостерігається тенденція падіння надходжень страхових платежів. Головним чином це обумовлено зменшенням обсягів надходжень зі страхування наземного транспорту. Так, у  серпні сума надходжень склала 257,1 млн. грн., що на 6,19% менше ніж в серпні 2009 року,  за 8 місяців 2010 року – 2 158,8  млн. грн., що на 2,77% менше ніж за аналогічний період минулого року.

  У серпні, в порівнянні з липнем 2010 року, постерігалось збільшення суми страхових відшкодувань на 7,24% до  107,3 млн. грн.  за рахунок зростання виплат за договорами особистого страхування, але це на 14,3% менше ніж у серпні 2009 року.  За січень-серпень  2010 року сума страхових відшкодувань склала 995,3 млн. грн., що на 16,2 % менше, ніж за вісім  місяців 2009 року. 

  Рівень виплат  за січень-серпень 2010 року склав 41,74%.

   Також Президією УФУ прийнято за основу проекти Стратегії та   Політики врегулювання страхових випадків страховиками-членами УФУ та  Стандарту УФУ “Врегулювання страхових випадків з ОСЦПВВНТЗ (за внутрішніми договорами)”.

  Запровадження цих документів сприятиме розвитку страхової культури страховиків-членів УФУ та їх клієнтів,  посиленню орієнтації клієнтів на якісні страхові послуги та впровадження у щоденну діяльність страховиків-членів УФУ узгоджених підходів щодо врегулювання страхових випадків.

 Цього ж дня   прийнято до складу учасників УФУ ЗАТ «СК «Дженералі Страхування Життя».

 

Українська федерація убезпечення (УФУ) зареєстрована 23 грудня 2008 року.

Учасники Федерації - провідні компанії класичного страхового ринку України, а саме: НАСК «Оранта», ВАТ «УСК «Дженералі Гарант», ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», ПрАТ «СГ «ТАС», ПАТ «СК «Універсальна», ЗАТ «СК «АХА Страхування», ЗАТ «Європейське туристичне страхування», ПАТ «СК «Оранта-життя», ПАТ «СК «Життя та пенсія», ЗАТ «СК «Українська страхова група», ЗАТ «СК «Європейський страховий альянс», ТДВ «Альянс Україна», ЗАТ «СК «QBE Україна», ЗАТ «АСК «ІНГО Україна Життя» та ПрАТ «Фортіс Страхування Життя Україна» та Представництво «АОН ФІНЛЕНД Оі».

Федерація створена з метою сприяння розвитку класичного страхування в Україні, недопущення недобросовісної діяльності її Учасників, гарантування високого рівня послуг страхування, що надаються Учасниками Федерації, а також з метою інтеграції українського та європейського ринків страхування, захисту інтересів Учасників Федерації.

КОМЕНТАРІ (0)