Новини

Головна Новини Професійний погляд Відбулося чергове засідання Президії Української федерації убезпечення

Відбулося чергове засідання Президії Української федерації убезпечення

24.12.2010
Українська федерація убезпечення

  Президія УФУ розглянула підсумки діяльності страховиків-членів УФУ у  2010 році та попередні прогнозні показники розвитку страхового ринку та страховиків-членів УФУ в 2010-2011 роках (за видами страхування іншими, ніж страхування життя).

  У зв’язку з суттєвою невизначеністю при підготуванні прогнозу на 2011 рік, зокрема, відсутністю офіційно оприлюднених Держфінпослуг даних звітності страховиків за 9 місяців 2010 року, неможливістю більш точно оцінити вплив зміни податкового законодавства в зв’язку з відсутністю підзаконних нормативно-правових актів, зокрема, щодо форми податкової декларації з податку на прибуток, невизначеністю макропоказників у зв’язку з неприйняттям Державного бюджету на 2011 рік,  Президія УФУ прийняла рішення щодо перенесення розгляду питаннь щодо прогнозу розвитку страхового ринку у 2010 - 2011 роках на початок 2011 року (кінець січня – початок лютого).

  Крім цього, схвалено Проект Змін до Закону України "Про туризм" підготовлений за результатами спільного опрацювання Українською федерацією убезпечення та Асоціацією лідерів турбізнесу України.

  Запропоновані зміни стосуються створення механізму захисту прав та законних інтересів громадян - споживачів туристичних послуг та підвищення розміру фінансового забезпечення господарської діяльності туристичного оператора у разі його неплатоспроможності.

  Прийнято рішення направити лист щодо внесення змін до законодавства з питань фінансового забезпечення туристичної діяльності до Асоціації літерів турбізнесу України для спільного звернення до органів влади та забезпечення  його супроводження.

  Цього ж дня, Президією УФУ прийнято до складу учасників Федерації у якості її члена –  ПрАТ «СК «Кардіф» та ПрАТ «УІСК «Інвестсервіс».

 Українська федерація убезпечення (УФУ) зареєстрована 23 грудня 2008 року.

Учасники Федерації - провідні компанії класичного страхового ринку України, а саме: НАСК «Оранта», ВАТ «УСК «Дженералі Гарант», ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», ПрАТ «СГ «ТАС», ПАТ «СК «Універсальна», ЗАТ «СК «АХА Страхування», ЗАТ «Європейське туристичне страхування», ПАТ «СК «Оранта-життя», ПАТ «СК «Життя та пенсія», ПАТ «СК «Українська страхова група», ЗАТ «СК «Європейський страховий альянс», ТДВ «Альянс Україна», ЗАТ «СК «QBE Україна», ЗАТ «АСК «ІНГО Україна Життя» та ПрАТ «Фортіс Страхування Життя Україна», ЗАТ «СК «Дженералі Страхування Життя» та Представництво «АОН ФІНЛЕНД Оі».

Федерація створена з метою сприяння розвитку класичного страхування в Україні, недопущення недобросовісної діяльності її Учасників, гарантування високого рівня послуг страхування, що надаються Учасниками Федерації, а також з метою інтеграції українського та європейського ринків страхування, захисту інтересів Учасників Федерації.

КОМЕНТАРІ (0)