Новини

Головна Новини Професійний погляд Українська федерація убезпечення поповнилась двома компаніями

Українська федерація убезпечення поповнилась двома компаніями

24.12.2010
Українська федерація убезпечення

  Президією Української федерації убезпечення прийнято до складу учасників Федерації у якості її члена – ПрАТ «СК «Кардіф» та ПрАТ «УІСК «Інвестсервіс».

  Страхова компанія "Кардіф" є успішною міжнародною організацією, що надає послуги в галузі страхування та представлена в 40 країнах світу. Компанія "Кардіф" є частиною однієї з найбільших світових фінансових груп – BNP Paribas. Приватне акціонерне товариство "СК "Кардіф" розпочало свою діяльність в Україні у лютому 2007 року та вдало застосовує набутий десятиріччями досвід на світовому ринку страхування. З перших днів компанія "Кардіф" зарекомендувала себе як експерт на ринку банківського страхування. Впроваджуючи інноваційні страхові продукти європейської якості ми отримали довіру клієнтів і партнерів. Додатковою гарантією фінансової стабільності компанії є той факт, що 100% її акцій належить міжнародній групі BNP Paribas (Франція).  

  Приватне Акціонерне Товариство «Українська інноваційна страхова компанія «Інвестсервіс» була зареєстрована 05 червня 1995 року і вже 15 років успішно працює на страховому ринку України.

  «Страхова компанія «Інвестсервіс» має 25 ліцензії на всі основні види страхування в добровільній і обов'язковій формах.  Компанія є повним членом МТСБУ. На території Україні представлена 32 філіями і більше 100 точками продажу для обслуговування клієнтів. Статутний фонд страховика становить 39,3 млн.грн. Головний офіс знаходиться в м. Києві.

   За підсумками 9 місяців 2010р. "Страхова компанія "Інвестсервіс" згідно рейтингу "Insurance TOP" увійшла в ТОП-40 страхових компаній України за всіма основними показниками діяльності та входить в п’ятірку лідерів з  продажу  Зеленої  картки.  Валові   страхові    платежі    становлять 49,48 млн. грн., рівень страхових виплат складає 34,21%.

  Довіра до Страхової компанії «Інвестсервіс» з боку клієнтів забезпечується професійністю спеціалістів компанії, виваженою тарифною політикою, фінансовою стійкістю компанії та надійним перестраховим захистом.

  Українська федерація убезпечення (УФУ) зареєстрована 23 грудня 2008 року.

  Учасники Федерації - провідні компанії класичного страхового ринку України, а саме: НАСК «Оранта», ВАТ «УСК «Дженералі Гарант», ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», ПрАТ «СГ «ТАС», ПАТ «СК «Універсальна», ЗАТ «СК «АХА Страхування», ЗАТ «Європейське туристичне страхування», ПАТ «СК «Оранта-життя», ПАТ «СК «Життя та пенсія», ПАТ «СК «Українська страхова група», ЗАТ «СК «Європейський страховий альянс», ТДВ «Альянс Україна», ЗАТ «СК «QBE Україна», ЗАТ «АСК «ІНГО Україна Життя» та ПрАТ «Фортіс Страхування Життя Україна», ЗАТ «СК «Дженералі Страхування Життя» та Представництво «АОН ФІНЛЕНД Оі».

  Федерація створена з метою сприяння розвитку класичного страхування в Україні, недопущення недобросовісної діяльності її Учасників, гарантування високого рівня послуг страхування, що надаються Учасниками Федерації, а також з метою інтеграції українського та європейського ринків страхування, захисту інтересів Учасників Федерації.

КОМЕНТАРІ (0)