Новини

Головна Новини Професійний погляд Відбулися Загальні збори Членів Української федерації убезпечення

Відбулися Загальні збори Членів Української федерації убезпечення

24.12.2010
Українська федерація убезпечення

  На Загальних зборах УФУ підведено підсумки діяльності Федерації у 2010 році та затверджено основні напрямки діяльності на 2011 рік. Учасники Загальних зборів позитивно оцінили проведені Федерацією заходи щодо захисту та розбудови класичного, прозорого страхового ринку в Україні.

  Впродовж 2010 року Федерацією розроблено повний пакет документів щодо створення на ринкових засадах системи страхування сільськогосподарської продукції за державної підтримки. Зокрема, підготовлено  проекти відповідної концепції, закону, статуту об’єднання страховиків, що здійснюватимуть страхування сільськогосподарської продукції за державної підтримки. Опрацьовуються параметри фінансової моделі, яка дозволить оцінювати поточний фінансовий стан системи та прогнозувати її розвиток. Спільно з іншими об’єднаннями учасників страхового ринку та Міжнародною фінансовою корпорацією   здійснювалися заходи щодо практичної реалізації цих напрацювань.

  Розроблено комплекс заходів, спрямованих на поетапне оновлення законодавства  України з питань страхування, підготовлено проект закону щодо першого етапу, метою якого є оздоровлення страхового ринку .

  Відстоювались права страхового  ринку на цивілізоване, прозоре і передбачуване державне регулювання.

  Опрацьовано пропозиції до проекту Податкового кодексу України із Міністерством фінансів, Держфінпослуг,  Державною податковою адміністрацією, депутатами Верховної Ради України, які в основному враховано.  Відтепер удосконалена система оподаткування в державі враховує практично усі особливості здійснення страхової діяльності і її запровадження сприятиме розвитку класичного страхування. 

  Налагоджено ефективний діалог з лідерами банківського та туристичного бізнесу. 

  Впродовж року до Федерації було прийнято вісім компаній і на сьогодні до її складу входять дев’ятнадцять компаній.

  В 2011 році дії Федерації будуть спрямовані на розроблення і реалізацію Стратегії розвитку ринку страхування на 2011-2020 роки,  оновлення законодавства про страхування та налагодження ефективної взаємодії УФУ з регулятором та між об'єднаннями страховиків. У пріоритетах також розвиток нових видів страхування, зокрема, страхування сільськогосподарської продукції за державної підтримки,  обов’язкового медичного страхування на ринкових засадах за участю страховиків, добровільного медичного страхування, страхування житлових та офісних приміщень, будівельно-монтажних ризиків, подорожуючих.

  Також, рішенням Загальних Зборів терміном на два роки переобрано Президентом Асоціації «Українська федерація убезпечення» Заваду Олександра Леонідовича - Віце-президента ТОВ «ІМГ інтернешнл холдинг компані», представника НАСК «Оранта» й затверджено Президію УФУ у складі: НАСК "Оранта", ПрАТ «Фортіс Страхування Життя», ПАТ «СК «Українська страхова група», ПрАТ «СК «К'Ю БІ І Україна» та ПАТ «Страхова компанія «Універсальна».

  Крім цього, затверджено Положення про розгляд скарг щодо порушення страховиками - членами УФУ законодавства про фінансові послуги та склад Апеляційної комісії УФУ, яка з січня 2011 року почне працювати зі скаргами на страховиків, що надходять до УФУ.

 

Українська федерація убезпечення (УФУ) зареєстрована 23 грудня 2008 року.

  Учасники Федерації - провідні компанії класичного страхового ринку України, а саме: НАСК «Оранта», ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», АТ «Страхова Група «ТАС» (приватне), ВАТ «УСК «Дженералі Гарант», ПАТ «СК «Універсальна», ЗАТ «СК «АХА Страхування», ПрАТ «Європейське туристичне страхування», АТ «СК «Оранта-життя», ПАТ «СК «Життя та пенсія», ПАТ «СК «Українська страхова група», ЗАТ «СК «Європейський страховий альянс», ТДВ «Альянс Україна», ПрАТ СК "К'Ю БІ І Україна", ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», ПрАТ «Фортіс Страхування Життя Україна», ПрАТ «СК «Дженералі Страхування Життя», ПрАТ «СК «Кардіф», ПрАТ «УІСК «Інвестсервіс» та Представництво «АОН ФІНЛЕНД Оі».

  Федерація створена з метою сприяння розвитку класичного страхування в Україні, недопущення недобросовісної діяльності її Учасників, гарантування високого рівня послуг страхування, що надаються Учасниками Федерації, а також з метою інтеграції українського та європейського ринків страхування, захисту інтересів Учасників Федерації.

КОМЕНТАРІ (0)