Новини

Головна Новини Професійний погляд Заява Української федерації убезпечення щодо страхового захисту громадян України, що тимчасово перебувають у Єгипті

Учасники

Заява Української федерації убезпечення щодо страхового захисту громадян України, що тимчасово перебувають у Єгипті

09.02.2011
Українська федерація убезпечення

  Страхові компанії-члени УФУ інформують про те, що у зв’язку із заворушеннями  в Єгипті створені перешкоди для своєчасного контактування застрахованої особи  з  асистуючими компаніями, що співпрацюють зі страховиками – членами УФУ.

  Складнощі виникають через збої в роботі електронної пошти, мережі Інтернет, мобільного зв’язку, транспорту, ускладнені безготівкові розрахунки з місцевими  закладами, що надають медичні послуги.

  У зв’язку з цим страхові компанії – члени УФУ рекомендують застрахованим туристам, які вже знаходяться в Єгипті, при виникненні проблем із здоров’ям та неможливістю зв’язатися із асистуючою компанією погоджувати свої дії з уповноваженим  представником туроператора на території Єгипту і самостійно звертатися за медичною допомогою до окремого лікаря, у складних випадках – до найближчого медичного закладу. Витрати, понесені застрахованими туристами у зв’язку із страховими випадками, будуть відшкодовуватись страховиками-членами УФУ відповідно до договорів страхування.

  Страховики-члени УФУ рекомендують застрахованим туристам дотримувалися необхідних і розумних заходів безпеки, а саме: дотримуватися комендантського часу, не приймати участь у заворушеннях, виконувати всі вказівки сторін, що приймають участь у забезпеченні безпеки застрахованої особи, дотримуватись рекомендацій і вимог місцевої влади, утримуватися від виїзду за території готелів.

  Окремо звертаємося до громадян України, що планували поїздку до Єгипту та відмінили її у зв’язку із останніми подіями. У разі наявності у договорах страхування положення щодо страхування фінансових ризиків на випадок відміни/переривання подорожі (додатково до договору страхування медичних витрат та від нещасних випадків) страховики-члени УФУ будуть відшкодовувати збитки відповідно до договору.

 

Українська федерація убезпечення (УФУ) зареєстрована 23 грудня 2008 року.

  Учасники Федерації - провідні компанії класичного страхового ринку України, а саме: НАСК «Оранта», ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», АТ «Страхова Група «ТАС» (приватне), ВАТ «УСК «Дженералі Гарант», ПАТ «СК «Універсальна», ЗАТ «СК «АХА Страхування», ПрАТ «Європейське туристичне страхування», АТ «СК «Оранта-життя», ПАТ «СК «Життя та пенсія», ПАТ «СК «Українська страхова група», ЗАТ «СК «Європейський страховий альянс», ТДВ «Альянс Україна», ПрАТ СК "К'Ю БІ І Україна", ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», ПрАТ «Фортіс Страхування Життя Україна», ПрАТ «СК «Дженералі Страхування Життя», ПрАТ «СК «Кардіф», ПрАТ «УІСК «Інвестсервіс» та Представництво «АОН ФІНЛЕНД Оі».

  Федерація створена з метою сприяння розвитку класичного страхування в Україні, недопущення недобросовісної діяльності її Учасників, гарантування високого рівня послуг страхування, що надаються Учасниками Федерації, а також з метою інтеграції українського та європейського ринків страхування, захисту інтересів Учасників Федерації.

 

КОМЕНТАРІ (0)