Новини

Головна Новини Професійний погляд Українська федерація убезпечення домовилась про співпрацю з Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні

Українська федерація убезпечення домовилась про співпрацю з Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні

07.04.2011
Українська федерація убезпечення

  Президент УФУ Олександр Завада та Голова комітету УФУ з особистого страхування Мирослав Бойчин провели робочу зустріч із заступником  керівника візового відділу Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, яке є координатором у відносинах між Посольствами країн Шенгенської угоди та представниками страхового ринку України.

  В ході зустрічі сторони обмінялися думками щодо сучасного стану та перспектив розвитку туристичного страхування в Україні, обговорили шляхи підвищення ефективності співробітництва між посольствами країн Шенгенської угоди і Українською федерацією убезпечення та досягли домовленостей щодо взаємодії та обміну інформацією.

  Представник Німецького Посольства поінформував представників Федерації про відміну акредитації українських страхових компаній при посольствах країн Шенгенської угоди та повідомив, що право страхувати подорожуючих до цих країн мають всі страхові компанії, які отримали відповідні ліцензії та виконують вимоги Візового Кодексу країн Шенгенської угоди, який почав діяти 5 квітня 2010 року.

  Водночас, він наголосив, що посольства країн Шенгенської угоди особливо будуть відслідковувати урегулювання страхових випадків з боку окремих страхових компаній.

  Представники УФУ висловили підтримку таким ініціативам та погодились сприяти подальшому розвитку співпраці між українськими страховиками та посольствами країн Шенгенської угоди.

 

КОМЕНТАРІ (0)