Новини

Головна Новини Професійний погляд Відбувся ІІІ чемпіонат з футзалу за Кубок «Української федерації убезпечення»

Відбувся ІІІ чемпіонат з футзалу за Кубок «Української федерації убезпечення»

24.05.2011
Українська федерація убезпечення
Українська федерація убезпечення спільно з Асоціацією розвитку бізнесу 21-22 травня 2010 року провели ІІІ чемпіонат з футзалу серед команд страхових компаній за Кубок «Української федерації убезпечення»

  Участь у чемпіонаті взяли дванадцять  футбольних команд працівників компаній, які працюють на страховому ринку України: ТДВ «СК «НАСТА», ПрАТ «СГ «ТАС»,  групи компаній «АХА», ПАТ «ПРОСТО-страхування», страхової групи «Іллічівська», ПрАТ СК «К'Ю БІ І Україна», ПАТ «СК «ТАС»,    НАСК «ОРАНТА», ПрАТ «СК «Фідем Лайф»,  ПАТ «СК «Універсальна», страхового брокера BritMark та ПрАТ «АСК «ІНГО Україна».

  За підтримки страхової компанії «Здорово», поза розкладом, у турнірі  взяла участь краща жіноча команда України з футзалу «Біличанка», яка додала святковості і азарту змаганням, зігравши три товариські зустрічі з призерами минулого чемпіонату - командами НАСТА, ТАС и АХА.

 ФК "Біличанка"

  Серед учасників турніру УФУ розіграні  перехідний Кубок «Української федерації убезпечення», Кубок Партнерства «Української федерації убезпечення», Малий кубок та іменні  відзнаки кращим гравцям.

  Вже вдруге поспіль Переможцем і володарем перехідного Кубку «Української федерації убезпечення»  стала команда працівників страхової компанії «НАСТА»,  яка у дуже напруженій фінальній грі переграла команду «ПРОСТО-страхування». Єдиний гол у цьому матчі, у другому таймі, забив гравець команди «НАСТА» - Андрій Дубєй.

НАСТА

  Команда "НАСТА"

ПРОСТО-страхование

Команда "ПРОСТО-страхування"

Третє місце виборола команда, яка дебютувала у  Чемпіонаті,  «К'Ю БІ І Україна» обігравши команду «АХА», яка посіла четверте місце.

QBI

Команда «К'Ю БІ І Україна»

 

AXA 

Команда «АХА»

  Не менш яскравими і динамічними виявились матчі за Кубок Партнерства Української федерації убезпечення, за результатами яких перемогу здобула ще одна команда-дебютант турніру «Фідем Лайф», перегравши команду «Універсальна».

Fidem Life

Команда «Фідем Лайф»

  Малий кубок турніру отримала команда  «СК «ТАС».

  Традиційно, за рішенням судейської колегії  було відзначено кращих гравців турніру: цього разу кращим голкіпером визнано Олега Тонкого («К'Ю БІ І Україна»), кращим бомбардиром – Павла Литвина («НАСТА»), звання кращого гравця присуджено  Михайлу Слободяну «К'Ю БІ І Україна».

  Також, організатори нагородили дві найактивніші групи підтримки команд, якими виявились вболівальники  «АХА» і «НАСТА».

   Організатори турніру прийняли рішення про надання допомоги будинкам малюків у місті Прилуки та Житомирі, яку ті отримають до Дня захисту дітей. Ця благодійна акція відбулась завдяки партнерам і учасникам ІІІ Чемпіонату з футзалу за Кубок «Української федерації убезпечення».

   Організатори подякували учасникам и гостям чемпіонату за сприяння у розвитку традицій корпоративних спортивних змагань та створення  атмосфери партнерства і довіри між учасниками страхового ринку та запросили всіх на наступний чемпіонат з футзалу за Кубок «Української федерації убезпечення» заплановано провести наприкінці вересня 2011 року.

 Фотозвіт ІІІ чемпіонату можна переглянути у веб-альбомі 

 

  Учасники Федерації – провідні компанії класичного страхового ринку України, а саме: НАСК «Оранта», ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», АТ «Страхова Група «ТАС» (приватне), ПАТ «УСК «ГАРАНТ-авто», ПАТ «СК «Універсальна», ЗАТ «СК «АХА Страхування», ПрАТ «Європейське туристичне страхування», АТ «СК «Оранта-життя», ПАТ «СК «Життя та пенсія», ПАТ «СК «Українська страхова група», ПрАТ «СК «Європейський страховий альянс», ТДВ «Альянс Україна», ПрАТ СК "К'Ю БІ І Україна", ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», ПрАТ СК «Фідем Лайф», ПрАТ «СК «Дженералі Страхування Життя», ПрАТ «СК «Кардіф», ПрАТ «УІСК «Інвестсервіс», ПрАТ «Страхова компанія СЕБ Лайф Юкрейн» та Представництво «АОН ФІНЛЕНД Оі».

  Федерація створена з метою сприяння розвитку класичного страхування в Україні, недопущення недобросовісної діяльності її Учасників, гарантування високого рівня послуг страхування, що надаються Учасниками Федерації, а також з метою інтеграції українського та європейського ринків страхування, захисту інтересів Учасників Федерації.

КОМЕНТАРІ (0)