Новини

Головна Новини Професійний погляд УФУ підготувала пропозиції щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва

УФУ підготувала пропозиції щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва

24.06.2011
Українська федерація убезпечення
Українська федерація убезпечення підготувала пропозиції до проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва)», реєстр. № 8521 від 16.05.2011 р.

   Основними пропозиціями Федерації є включення до складу витрат страховика витрат, понесених у зв’язку з придбанням послуг у фізичної особи-підприємця, що сплачує єдиний податок та здійснює посередницьку діяльність у сфері страхування та пенсійного забезпечення у разі сертифікації особи відповідно до порядку, визначеного спеціально уповноваженим органом виконавчої влади у сфері регулювання ринків фінансових послуг. При цьому УФУ пропонує обмежити обсяг доходу такої фізичної особи – підприємця 200 розмірами мінімальної заробітної плати.

   Також запропоновано встановити ставки податку з розрахунку на календарний місяць у межах 15 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

   Запропоновані зміни, з одного боку, нададуть можливість працювати реальному сектору страхового посередництва, водночас, запобігаючи зловживанням щодо використання страхових посередників з ціллю несплати податків, а з іншого боку, стимулюватиме створення робочих місць у сфері страхування.

   Крім цього,  поширення видів діяльності не тільки на посередництво у сфері страхування, але й у сфері пенсійного забезпечення, надасть можливість державі та страховикам використовувати мережу продаж та консультацій, що створені страховиками, для впровадження, зокрема, другого рівня пенсійного забезпечення, обов’язкового медичного страхування та ін.

КОМЕНТАРІ (0)