Новини

Головна Новини Професійний погляд Відбулося чергове засідання Президії Української федерації убезпечення

Відбулося чергове засідання Президії Української федерації убезпечення

25.06.2011
Українська федерація убезпечення

   Президією Української федерації убезпечення розглянуто питання щодо виконання Плану роботи Федерації на 2011 рік у травні-червні поточного року та прийнято рішення щодо оприлюднення інформації у відповідному розділі веб-ресурсу УФУ. (витяг із Звіту у форматі .pdf)

   Крім цього Президією УФУ розглянуто підсумки роботи страховиків-членів УФУ у першому кварталі 2011 року. (презентація у форматі .pps)

   Також Президія УФУ розглянула звіт Дирекції про розгляд скарг на дії страховиків – членів УФУ за січень-травень 2011 року та прийняла рішення щодо розміщення на веб-ресурсі УФУ інформації щодо практики їх розгляду. (практика розгляду у форматі .pdf)

   У зв`язку з тим, що запровадження МСФЗ є одним з пріоритетних напрямків діяльності УФУ, прийнято рішення щодо приєднання до Меморандуму про взаємодію, співробітництво та координацію дій щодо запровадження в Україні Міжнародних стандартів фінансової звітності між Мінфіном та Нацбанком.

  У зв’язку з оприлюдненням проекту розпорядження Держфінпослуг «Про погодження проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо забезпечення прозорості діяльності страховиків)» вирішено звернутися до Держфінпослуг з пропозиціями до цього проекту.

КОМЕНТАРІ (0)