Новини

Головна Новини Професійний погляд Розпочато діяльність Європулу – 2012

Розпочато діяльність Європулу – 2012

21.07.2011
Українська федерація убезпечення

   Антимонопольній комітет України надав дозвіл на здійснення учасниками «Європулу 2012» страхування (перестрахування) інвестиційних ризиків інвесторів при реалізації ними інвестиційних програм

   Страховиками-учасниками Української федерації убезпечення, а саме НАСК «Оранта», ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», АТ «СГ «ТАС» (приватне), ПАТ «СК «Універсальна», ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО», ПрАТ «Європейське туристичне страхування», АТ «СК «АХА Страхування», ПАТ «СК «Українська страхова група», ПрАТ «Європейський страховий альянс»,  для  підвищення зацікавленості вітчизняних та іноземних інвесторів щодо інвестування коштів в економіку України, з метою  створення умов захисту їх майнових інтересів, здійснення страхування інвестиційних ризиків укладено договір про співробітництво «Європул-2012».

   Договором передбачено співробітництво страховиків у сфері захисту майнових інтересів інвесторів при реалізації ними інвестиційних програм, зокрема, узгоджене прийняття на страхування та передачу у перестрахування будівельно-монтажних та інших ризиків, якими супроводжується діяльність інвесторів в Україні.

   Серед завдань Пулу також здійснення дослідження відповідних ринків, створення та удосконалення страхових продуктів, у т.ч. системи урегулювання збитків,  підготовка кваліфікованих андерайтерів та актуаріїв, створення бази даних будівельно-монтажних ризиків, набуття членства в  Міжнародній асоціації страховиків технічних ризиків (IMIA).

   Створення Пулу, зокрема, передбачає наповнення придбаних страховиками ємностей згідно з договорами облігаторного перестрахування та створення власної внутрішньопулової перестрахової ємності, що надасть змогу залишити ризики в Україні, не передаючи їх на дорогі зовнішні ринки, водночас запропонувавши клієнтам якісну послугу за більш привабливими цінами.

   Створення «Європулу – 2012» дозволить замовникам страхових послуг укласти комплексні договори страхування з учасниками новоствореного «Європулу – 2012» на вигідних, конкурентних умовах. Потенційними клієнтами  «Європулу – 2012» є внутрішні та міжнародні інвестори, в т.ч. фінансові групи та банки, а також у рамках проведення турніру ЄВРО-2012 – приймаючі міста, асоціації, аеропорти, стадіони, тренувальні площадки тощо.

КОМЕНТАРІ (0)