Новини

Головна Новини Професійний погляд Відбувся ІV чемпіонат з футзалу за Кубок «Української федерації убезпечення»

Відбувся ІV чемпіонат з футзалу за Кубок «Української федерації убезпечення»

20.09.2011
Українська федерація убезпечення
Українська федерація убезпечення спільно з Асоціацією розвитку бізнесу 17 вересня 2010 року провели ІV чемпіонат з футзалу серед команд страхових компаній за Кубок «Української федерації убезпечення»

До участі у чемпіонаті приєдналися дванадцять  футбольних команд працівників компаній, які працюють на страховому ринку України: ТДВ «СК «НАСТА», ПрАТ «СГ «ТАС»,  групи компаній «АХА», ПАТ «ПРОСТО-страхування», страхової групи «Іллічівська», ПрАТ СК «К'Ю БІ І Україна», ПАТ «СК «ТАС»,    ПрАТ «СК «Фідем Лайф»,  ПАТ «СК «Універсальна», ТДВ «Альянс Україна», ПАТ «СК «Нова», а також команда працівників Держфінпослуг.

Вже вдруге, завдяки підтримці страхової компанії «Здорово», у турнірі  взяла участь краща жіноча команда України з футзалу «Біличанка-НПУ», яка провела чотири товариські зустрічі з півфіналістами минулого чемпіонату – командами «НАСТА», «АХА», «QBE» та «Про100». Практика проведення товариських зустрічей дозволяє порівняти рівень професійного та аматорського футзалу, об’єднати групи підтримки команд та додає  яскравості і азарту змаганням.

Традиційно,  серед учасників турніру УФУ розіграні  перехідний Кубок «Української федерації убезпечення», Малий кубок, Кубок Партнерства, та іменні  відзнаки кращим гравцям.

Переможцем і володарем трофею турніру - перехідного Кубку «Української федерації убезпечення»  стала команда працівників  страхової групи «ТАС», яка у дуже емоційній і напруженій фінальній грі, з рахунком 3:1, обіграла дворазового володаря Кубку – команду страхової компанії «НАСТА», яка посіла друге місце.

Третє місце виборола команда «АХА», обігравши володаря Кубку Партнерства ІІІ Чемпіонату команду «Фідем Лайф».

В іграх за  Малий кубок, в серії післяматчевих пенальті, команда «Про100» обіграла «QBE», третє місце посіла команда-дебютант Чемпіонату «НОВА».

Не менш яскравими і динамічними виявились матчі за Кубок Партнерства Української федерації убезпечення, за результатами яких перемогу здобула ще одна команда-дебютант турніру «Allianz», перегравши команду «ТАС Life».

Традиційно, за рішенням судейської колегії  було відзначено кращих гравців турніру: цього разу кращим голкіпером визнано Олександра Мокроцького («Фідем Лайф»), кращим бомбардиром – Андрія Дубєя («НАСТА»), звання кращого гравця присуджено Сергію Шевченко «ТАС».

Крім цього, організатори нагородили дві найактивніші групи підтримки команд – вболівальників  «ТАС» і «АХА», а також найактивнішого вболівальника турніру – Миколу Архипова з групи підтримки «Allianz».

Організатори подякували учасникам і гостям чемпіонату за сприяння у розвитку традицій корпоративних спортивних змагань та створення  атмосфери партнерства і довіри між учасниками страхового ринку та запросили всіх на наступний, V Чемпіонат з футзалу за Кубок «Української федерації убезпечення», який заплановано провести на весні 2012 року.