Новини

Головна Новини Професійний погляд Відбулося чергове засідання Президії Української федерації убезпечення

Відбулося чергове засідання Президії Української федерації убезпечення

19.10.2011
Українська федерація убезпечення

   Президією Української федерації убезпечення розглянуто питання щодо виконання Плану роботи Федерації на 2011 рік у жовтні поточного року та прийнято рішення щодо оприлюднення інформації у відповідному розділі веб-ресурсу УФУ (www.ufu.org.ua).

   Страховиками-членами УФУ, що входять до складу МТСБУ, ініційовано звернення до Моторного бюро з пропозиціями щодо перегляду рішення Президії МТСБУ, яким обмежено застосування Європротоколу у разі настання ДТП особам, що уклали договори ОСЦВВНТЗ до 19 вересня 2011 року.

   Пропозиції УФУ полягають у наданні можливості учасникам ДТП, після  набуття чинності розпоряджень Держфінпослуг щодо затвердження максимальних розмірів страхової виплати та приведення у відповідність до нового законодавства розмірів корегуючих коефіцієнтів застосовувати Європротокол незалежно від дати укладання договору ОСЦВВНТЗ.

   Ініційовано внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування особистих видів страхування. Зокрема, запропоновані зміни стосуються  унормування надання податкових пільг та усунення подвійного оподаткування страхувальників  за договорами довгострокового страхування життя та договорами пенсійного забезпечення, нарахування єдиного соціального внеску на платежі, що здійснює роботодавець за договорами особистого страхування, крім медичного та пенсійного. Також, запропоновано визначення договору добровільного медичного страхування з податковою пільгою, договору пенсійного страхування та норми щодо віднесення на валові витрати страхових внесків за такими договорами у разі його оплати за рахунок підприємства – роботодавця.

   Цього ж дня прийнято рішення 23 грудня 2011 року провести Загальні збори членів асоціації «Українська федерація убезпечення», на яких, зокрема буде розглянуто підсумки діяльності УФУ у 2011 році, затверджено основні напрямки діяльності федерації на 2012 рік та оновлено склад Апеляційної комісії з розгляду скарг щодо порушення страховиками - членами УФУ законодавства про фінансові послуги.

КОМЕНТАРІ (0)