Новини

Головна Новини Професійний погляд Повідомлення Української федерації убезпечення щодо НАСК «Оранта»

Повідомлення Української федерації убезпечення щодо НАСК «Оранта»

02.12.2011
Українська федерація убезпечення

   Українська федерація убезпечення занепокоєна інформаційним фоном, що формується деякими учасниками страхового ринку навколо НАСК «Оранта».

   УФУ повідомляє, що НАСК «Оранта», як Член Федерації своєчасно і в повному обсязі виконує зобов’язання, передбачені Статутом УФУ і рішеннями органів управління УФУ.

   На думку УФУ відсутні підстави для заяв щодо невизначеного фінансового стану компанії та необґрунтованого нагнітання паніки щодо показників діяльності НАСК «Оранта» у 2011 році.

   Зокрема, на кінець 9 місяців 2011 року загальний обсяг активів, категорії яких визначені статтею 31 Закону України “Про страхування” для представлення  страхових  резервів, становив  більше 60 % валюти балансу, в той час, як середній показник на ринку близько 50 %. Загальний обсяг цих активів у НАСК «Оранта»  складає 662 699,1 тис. грн., що майже у 2,6 рази перевищує обсяг сформованих страхових резервів. При цьому, комбінований коефіцієнт збитковості Combined ratio знаходився в прийнятних межах 95,3 %.

   Слід зазначити, що розраховані на підставі офіційної звітності до Держфінпослуг показники, оприлюднюються щоквартально, починаючи зі звітності за І квартал 2011 року, на веб-ресурсі УФУ згідно з прийнятою в УФУ Політикою розкриття інформації. На думку УФУ високий рівень прозорості сприяє спокійному, стабільному функціонуванню ринку, зменшенню впливу ринкових збуджень, оскільки учасники ринку, які регулярно отримують інформацію, в меншій мірі піддаються паніці при появі негативної інформації.

КОМЕНТАРІ (0)