Новини

Головна Новини Професійний погляд Українська федерація убезпечення оприлюднила прогнозні показники розвитку страхового ринку України на 2011 та 2012 роки

Українська федерація убезпечення оприлюднила прогнозні показники розвитку страхового ринку України на 2011 та 2012 роки

12.01.2012
Українська федерація убезпечення

   Українська федерація убезпечення розпочала систематичне оприлюднення прогнозних показників розвитку страхового ринку України на поточний та наступний календарний  рік (таблиця Формат .doc).  

   Для прогнозування та аналізу використані дані учасників УФУ, а також дані відкритих джерел, зокрема, матеріали Держфінпослуг, Національного банку України, Міжнародного валютного фонду, Світового банку.

   Прогнозні показники розраховані окремо для ринку страхування життя та ринку страхування іншого, ніж страхування життя, в тому числі його класичної складової.

   На сьогодні до показників ринку страхування життя, зокрема, віднесено обсяг валових надходжень страхових платежів та частку банкострахування у цих платежах. Для страхування іншого, ніж страхування життя, в розрізі основних видів страхування (за класифікацією УФУ Формат .xls) показниками є обсяг валових надходжень страхових платежів, обсяг чистих надходжень страхових платежів, частка класичного ринку в цих платежах. Розмір частки класичного ринку щодо кожного з основних видів страхування встановлюється на весь поточний та наступний календарний  рік за результатами експертної оцінки оприлюднених Держфінпослуг консолідованих звітних даних з урахуванням, зокрема, рівня страхових виплат, обсягів внутрішнього перестрахування.

 Прогнозна інформація представлена у табличній формі, в якій зазначаються оціночні показники поточного календарного року, прогнозні показники наступного календарного року та реальні  показники двох попередніх років.

 Прогнозні показники  розвитку страхового ринку України представлені у підрозділі «Прогнозні показники» розділу «Статистика»

 

КОМЕНТАРІ (0)