Новини

Головна Новини Професійний погляд Інститут аналізу ризиків увійшов до складу Української федерації убезпечення

Інститут аналізу ризиків увійшов до складу Української федерації убезпечення

10.02.2012
Українська федерація убезпечення

   Восьмого лютого на черговому засіданні Президії Української федерації убезпечення прийнято до складу учасників Федерації у якості Спостерігача – ТОВ «Інститут аналізу ризиків».

  Статус спостерігача, зокрема, надає учаснику можливість користуватись інтелектуальними розробками та матеріально-технічними засобами, а також послугами, консультаціями та рекомендаціями, які надаються Федерацією, одержувати інформацію про її діяльність, плани і програми, приймати участь у заходах і проектах, що здійснюються або підтримуються УФУ.

   Інститут аналізу ризиків є незалежною аналітичною установою, що здійснює дослідження ринків та компаній, надає інформаційно-консультаційні послуги та послуги з рейтингування.

   В сфері рейтингування Інститут зосереджений на страховій галузі та присвоює страховим компаніям як індивідуальні, так і публічні рейтинги. Публічні рейтинги присвоюються на базі авторської методики, яка дозволяє значно усунути основний недолік публічної інформації - її низьку інформативність. Інститут постійно оприлюднює результати рейтингових оцінок на власному сайті та у щорічному виданні «Збірник рейтингів».

   Інститут є засновником та видавцем журналу «Вісник Інституту Аналізу Ризиків». Журнал зорієнтований, насамперед, на великі мережеві компанії з розвиненою філіальною мережею, компанії споживчого сектору та страхові компанії.В журналі представлені розрахунки на базі офіційних даних, а також унікальні розробки Інституту, зокрема, ІАР-індікатори споживчого ринку (рейтинг купівельної спроможності регіону, рівень купівельної спроможності регіону, індекс купівельної спроможності регіону та Україні в цілому).

    Українська федерація убезпечення (УФУ) зареєстрована 23 грудня 2008 року.

   Учасники Федерації – провідні компанії класичного страхового ринку України, а саме: НАСК «Оранта», ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», АТ «Страхова Група «ТАС» (приватне), ПАТ «СК «Універсальна», АТ «СК «АХА Страхування», ПрАТ «Європейське туристичне страхування», АТ «СК «Оранта-життя», ПАТ «СК «Життя та пенсія», ПАТ «СК «Українська страхова група», ПрАТ «СК «Європейський страховий альянс», ТДВ «Альянс Україна», ПрАТ СК "К'Ю БІ І Україна", ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», ПрАТ СК «Фідем Лайф», ПрАТ «СК «Дженералі Страхування Життя», ПрАТ «СК «Кардіф», ПрАТ «Страхова компанія СЕБ Лайф Юкрейн» та Представництво «АОН ФІНЛЕНД Оі».

   Федерація створена з метою сприяння розвитку класичного страхування в Україні, недопущення недобросовісної діяльності її Учасників, гарантування високого рівня послуг страхування, що надаються Учасниками Федерації, а також з метою інтеграції українського та європейського ринків страхування, захисту інтересів Учасників Федерації.

КОМЕНТАРІ (0)