Новини

Головна Новини Професійний погляд Підписано Договір про співпрацю між Українською федерацією убезпечення та Міжнародною академією фінансів та інвестицій

Підписано Договір про співпрацю між Українською федерацією убезпечення та Міжнародною академією фінансів та інвестицій

15.03.2012
Українська федерація убезпечення

   Договір про співробітництво щодо організації навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців, які провадять діяльність на ринках фінансових послуг з питань страхової діяльності підписано Ректором Міжнародної академії фінансів та інвестицій Ігорем Подолєвим та, за дорученням Президії УФУ, Генеральним директором Української федерації убезпечення Галиною Третьяковою.

  Підписання Договору, яким визначено основні засади співробітництва між УФУ та МАФІ, є важливим кроком для розвитку страхового ринку.

  Передбачена договором  спільна координація зусиль щодо розробки навчальних програм, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців страхової індустрії, проведення науково-дослідних робіт з актуальних проблем страхової діяльності на ринку фінансових послуг, обмін відкритою інформацією, яка необхідна для організації навчального процесу, спрямована, насамперед, на створення ефективних, цивілізованих умов ведення страхового бізнесу та розвиток класичного страхування в Україні.

Міжнародна академія фінансів та інвестицій (Академія) створена відповідно до рішення Президії Торгово-промислової палати України 15 липня 2005 року.  Академія створена шляхом реорганізації інформаційно-консультативного навчального центру при ТПП України та є правонаступницею його прав та обов’язків. 10 серпня 2007 року Академію було внесено до Державного реєстру вищих навчальних закладів.

Академія співпрацює з вітчизняними та іноземними партнерами, а саме: Міністерство економічного розвитку та торгівлі в Україні, Фонд державного майна, Державне агентство України з інвестицій та інновацій, Кембриджська Школа Бізнесу, Шеффілдський Університет, Американський Університет та інші.

Місією Академії є підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців нового покоління, рівень знань яких відповідає світовим стандартам і дозволяє працювати в умовах інтеграції України до світового співтовариства.

 Українська федерація убезпечення (УФУ) зареєстрована 23 грудня 2008 року.

Учасники Федерації – провідні компанії класичного страхового ринку України, а саме: НАСК «Оранта», ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», АТ «Страхова Група «ТАС» (приватне), ПАТ «СК «Універсальна», АТ «СК «АХА Страхування», ПрАТ «Європейське туристичне страхування», АТ «СК «Оранта-життя», ПАТ «СК «Життя та пенсія», ПАТ «СК «Українська страхова група», ПрАТ «СК «Європейський страховий альянс», ТДВ «Альянс Україна», ПрАТ СК "К'Ю БІ І Україна", ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», ПрАТ СК «Фідем Лайф», ПрАТ «СК «Дженералі Страхування Життя», ПрАТ «СК «Кардіф», ПрАТ «Страхова компанія СЕБ Лайф Юкрейн», Представництво «АОН ФІНЛЕНД Оі» та «Інститут аналізу ризиків».

Федерація створена з метою сприяння розвитку класичного страхування в Україні, недопущення недобросовісної діяльності її Учасників, гарантування високого рівня послуг страхування, що надаються Учасниками Федерації, а також з метою інтеграції українського та європейського ринків страхування, захисту інтересів Учасників Федерації.

   

КОМЕНТАРІ (0)