Новини

Головна Новини Професійний погляд Президент України застосував право вето щодо прийнятих Верховною Радою України змін до закону про ОСЦПВНТЗ

Президент України застосував право вето щодо прийнятих Верховною Радою України змін до закону про ОСЦПВНТЗ

11.04.2012
Українська федерація убезпечення
   Президент України, керуючись частиною другою статті 94 Конституції України, повернув зі своїми пропозиціями до Верховної Ради України Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".
   Пропозиції Президента відновлюють баланс інтересів держави, страхових компаній і споживачів страхових послуг, зберігаючи при цьому всі позитивні напрацювання. Крім цього, пропозиції Президента в порівнянні з прийнятою редакцією Закону повертають регулювання ринку обов'язкового страхування автовідповідальності в правове поле, відновлюють дотримання принципів законності та саморегулювання в рамках МТСБУ, знімають конфлікт інтересів.
   Відповідно до частини другої статті 132 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України»  закон,  повернений  Президентом  України до Верховної Ради для  повторного  розгляду,  після  його  підготовки  у   головному комітеті розглядається   позачергово   на  пленарному  засіданні Верховної Ради, не пізніш як через 30 днів після його повернення з пропозиціями Президента України, якщо Верховною Радою не прийнято іншого рішення.
   Прийняття цього закону має підвищити соціальне спрямування обов’язкового страхування автовідповідальності, надати додаткові можливості та гарантії потерпілим щодо відшкодування шкоди життю та здоров’ю, забезпечити розвиток цього ринку страхування, його оздоровлення, підвищення рівня конкуренції на ньому та недопущення недобросовісної конкуренції.
 
   Пропозиції Президента України до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" (формат doc)

КОМЕНТАРІ (0)