Новини

Головна Новини Професійний погляд Відбулося чергове засідання Президії Української федерації убезпечення

Відбулося чергове засідання Президії Української федерації убезпечення

20.04.2012
Українська федерація убезпечення

   Президією Української федерації убезпечення розглянуто підсумки роботи Федерації за березень-квітень 2012 року та прийнято рішення щодо їх оприлюднення  у відповідному розділу веб-ресурсу УФУ (www.ufu.org.ua).

   Розглянуто підсумки роботи страховиків-членів УФУ у січені-лютому 2012 року.

   За оперативними даними у січні-лютому сума надходжень страхових платежів за видами страхування іншими, ніж страхування життя, у порівнянні з відповідним періодом 2011 року збільшилась на 7,54% до 508,1млн.грн., а сума страхових відшкодувань на 13,97%  до 224,15 млн.грн.

   Зростання обсягу страхових платежів спостерігалось за всіма основними видами страхування (АВТОКАСКО (+14,93%), особисте страхування (+15,97%), інші види страхування (+50,75%)), окрім ОСЦПВВНТЗ і Зелена картка (-3,03% ) та страхування іншого майна (-2,39%). Загальний рівень виплат збільшився до 44,12%.

   Загальна сума надходжень страхових платежів за січень-лютий 2012 року за договорами страхування життя склала 19 238,3  тис.грн., в тому числі за довгостроковими накопичувальними договорами – 2 216,6 тис.грн., за змішаними договорами – 9 465,4 тис.грн., та за ризиковими – 7 556,3 тис.грн.   У січні-лютому 2012 року загальна сума надходжень страхових платежів зі страхування життя, отриманих за новими договорами (GPW Month) склала 7 896,1 тис.грн., за всіма діючими договорами (GPW Total) – 19 238,3 тис. грн.

   Крім цього, схвалено пропозиції УФУ до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України та виклад Закону України "Про страхування" у новій редакції» реєстр.№9614 від 12.04.12 в частині посередницької та перестрахової діяльності. Так, щодо посередницької діяльності схвалено підходи до регулювання, що визначені в Директиві 2002/92/ЄС про посередництво у страхуванні. Запропоновано до страхових посередників – суб’єктів підприємницької діяльності, які  пропонують  конкуруючі продукти різних страховиків, встановити вимоги щодо професійної репутації,  реєстрації в Нацкомфінпослуг, обов’язкової наявності договору страхування професійної відповідальності та наявності окремого рахунку для перерахування страхових платежів. До страхових посередників, які в Директиві 2002/92/ЄС визначені як «пов’язані», такі що діють від імені одного чи декількох страховиків щодо не конкуруючих продуктів та при цьому не приймають страхові платежі від страхувальників, та відповідальність за їх дії щодо посередницької діяльності перед третіми особами несе страховик, пропонується встановити вимоги щодо професійної репутації та водночас запропоновано встановити для страховиків обов’язок забезпечити на своєму офіційному сайті в мережі Інтернет можливість ознайомитись з інформацією щодо таких «пов’язаних» страхових посередників.     

   Підписано Меморандум про співробітництво між Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація безпеки дорожнього руху»  та Асоціацією «Українська федерація убезпечення». Меморандумом визначено спільну участь Асоціацій у процесі розроблення та впровадження спеціалізованих програм (зокрема, державних), спрямованих на мінімізацію наслідків та профілактику дорожньо-транспортного травматизму в Україні.

   Також прийнято рішення  23 травня 2012 року провести Загальні збори членів асоціації «Українська федерація убезпечення» на яких, зокрема буде  розглянуто підсумки діяльності та річний звіт про фінансово-господарську діяльність Української федерації убезпечення в 2011 році.

  Того ж дня, прийнято до складу учасників Федерації у якості Спостерігача УФУ Представництво «Вілліс Полска С.А.», та на підставі поданої заяви, виведено зі складу УФУ ПАТ «СК «Життя та пенсія».

КОМЕНТАРІ (0)