Новини

Головна Новини Професійний погляд Відбувся V чемпіонат з футзалу на Кубок Української федерації убезпечення

Учасники

Відбувся V чемпіонат з футзалу на Кубок Української федерації убезпечення

22.05.2012
Українська федерація убезпечення
Українська федерація убезпечення спільно з Асоціацією розвитку бізнесу 19 травня 2012 року провела V чемпіонат з футзалу серед команд учасників страхового ринку на Кубок Української федерації убезпечення.

Традиційно до участі у Чемпіонаті, який пройшов в залах спорткомплексу ЦСКА, приєдналися дванадцять  футбольних команд учасників страхового ринку України.

Серед учасників турніру УФУ розіграні  перехідний Кубок Української федерації убезпечення, Кубок Партнерства, Малий кубок, іменні  відзнаки кращим гравцям та приз найактивнішій групі підтримки.

Втретє за історію змагань переможцем і володарем головного трофею турніру – перехідного Кубку Української федерації убезпечення  стала команда страхової компанії «НАСТА», яка у дуже напруженій і емоційній фінальній грі, з рахунком 2:0, обіграла команду страхової компанії «АХА Страхування», яка стала срібним призером турніру.

Третє місце виборола команда – володар Малого кубку ІV Чемпіонату – «Про100», обігравши з рахунком 6:0 команду «Allianz». Слід зазначити, що команда «Allianz» посіла четверте місце показавши впродовж поточного Чемпіонату яскраву, професійну командну гру.

У фінальних іграх на  Кубок Партнерства команда СГ «ТАС» - переможець IV Чемпіонату,   з мінімальним відривом (4:3) обіграла команду «Fidem Life», третє місце у цій категорії виборола команда  «Держфінпослуг».

Не менш яскравими і динамічними виявились матчі за Малий кубок Української федерації убезпечення. Володарем Малого кубку стала команда страхової компанії  «QBE», перегравши у вирішальному двобої  команду  страхової компанії «Універсальна».

Традиційно, за рішенням суддівської колегії  відзначено кращих гравців турніру: цього разу кращим голкіпером визнано Олександра Рощука («АХА Страхування»), кращим бомбардиром – Андрія Дубєя («НАСТА»), звання кращого гравця присуджено Олександру Щербакову («Allianz»).

Крім цього, організатори нагородили найактивнішу групу підтримки команд – вболівальників  «АХА Страхування».

Також учасниками V чемпіонату з футзалу на Кубок Української федерації убезпечення виступили команди страхової компаній «ТАС» (життя), страхового брокера «BritMark» та збірна команда працівників Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку і представників фінансових ЗМІ – «Комісія United».

Організатори дякують учасникам і гостям чемпіонату за сприяння у розвитку традицій корпоративних спортивних змагань та створення  атмосфери партнерства і довіри між учасниками страхового ринку та запрошують всіх на наступний, VІ Чемпіонат з футзалу на Кубок «Української федерації убезпечення», який заплановано провести у вересні 2012 року.