Новини

Головна Новини Професійний погляд Заява Української федерації убезпечення з приводу спроб дискредитації НАСК «Оранта»

Заява Української федерації убезпечення з приводу спроб дискредитації НАСК «Оранта»

02.08.2012
Українська федерація убезпечення

   Днями Національна акціонерна компанія «Оранта» стала об’єктом недобросовісної ділової практики, метою якої була безпідставна дискредитація Компанії.

  У зв’язку з цим керівництво та члени Української федерації убезпечення висловлюють підтримку колективу НАСК «Оранта» та компанії «Оранта» у цілому.

  НАСК «Оранта бере активну участь у становленні в Україні прозорого, класичного страхового ринку, утвердженні європейських принципів страхування та добросовісних методів ведення бізнесу. Як і інші члени Української федерації убезпечення, компанія виконує взяті на себе відповідно до статуту УФУ зобов’язання та розкриває для всіх заінтересованих осіб інформацію про свою діяльність, яка розміщується на сайті УФУ.

   Поряд з інформацією про НАСК "ОРАНТА", якою володіє УФУ, стан компанії можна оцінити і з інших незалежних джерел, зокрема, з даних про компанію, що містяться на сайті Моторного (транспортного) страхового бюро України чи журналі «Іншуренс топ».

   Така інформація свідчить про фінансовий стан компанії, який забезпечує виконання зобов’язань перед її клієнтами, зокрема, про достатність коштів та інших активів в НАСК "ОРАНТА" для здійснення страхових відшкодувань та виконання інших зобов’язань, а також про достатній рівень урегулювання страхових випадків та низький рівень скарг на страховика за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (http://mtsbu.kiev.ua).

  Українська федерація убезпечення засуджує агресивну кампанію, що розгорнулася проти НАСК «Оранта» в Інтернет-ЗМІ, спрямовану на дискредитацію компанії, намагання дестабілізувати її роботу, ввести клієнтів в оману та викликати їхнє невдоволення, щоб підірвати довіру страхувальників до компанії.

   Така нецивілізована кампанія, розгорнута проти НАСК "ОРАНТА", завдає шкоди не тільки НАСК "ОРАНТА", а й страховому ринку у цілому.

   У зв’язку з цим Українська федерація убезпечення закликає компетентні органи державної влади дати замовникам та виконавцям цих дій рішучу відсіч.

КОМЕНТАРІ (0)