Новини

Головна Новини Професійний погляд Відбулось позачергове засідання Президії Української федерації убезпечення

Відбулось позачергове засідання Президії Української федерації убезпечення

09.08.2012
Українська федерація убезпечення

   Першого серпня 2012 року відбулось позачергове засідання Президії УФУ.

   На засіданні Президії УФУ розглянуто інформацію про результати наради, ініційованої  Мінінфраструктури, та прийнято рішення погодитись з необхідністю впровадження правил технічного розслідування ДТП з тяжкими наслідками на ліцензійному транспорті за участю страховика. Також було вирішено опрацювати питання щодо збільшення страхової суми за обов’язковим особистим страхуванням від нещасного випадку на транспорті з 6000 до 12000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян для кожного застрахованого, який став учасником ДТП, та звернутись до Мінінфраструктури з питання перетворення обов’язкового особистого страхування від нещасного випадку на транспорті на страхування відповідальності перевізника.

   На виконання умов Меморандуму про співпрацю, Українська федерація убезпечення та ВГО "Асоціація безпеки дорожнього руху" підготували звернення до ДАІ МВС України щодо надання інформації щодо місць концентрації дорожньо-транспортних  пригод у м. Києві в період  з 2010 до 2012 роки, яке було схвалене на засіданні.

   Також Президією УФУ був розглянутий та схвалений проект Стратегії реформування системи захисту прав споживачів на ринках фінансових послуг в Україні на 2012 – 2017 роки, підготовлений Робочою групою з питань підготовки пропозицій щодо напрямів та змісту реформи у сфері захисту прав споживачів фінансових послуг та підвищення рівня фінансової обізнаності населення України.

   Відповідно до пункту 7.7.1 Статуту УФУ, виведено з 28.08.2012р. із УФУ ПАТ «СК «Універсальна» та ПАТ «СК «Українська страхова група» на підставі заяв.

 

КОМЕНТАРІ (0)