Новини

Головна Новини Професійний погляд Відбувся VІ чемпіонат з футзалу за Кубок Української федерації убезпечення

Відбувся VІ чемпіонат з футзалу за Кубок Української федерації убезпечення

18.09.2012
Українська федерація убезпечення
Українська федерація убезпечення спільно з Асоціацією розвитку бізнесу 15 вересня 2012 року провела VІ чемпіонат з футзалу серед команд учасників страхового ринку за Кубок Української федерації убезпечення.

До участі у Чемпіонаті, який традиційно пройшов в залах спорткомплексу ЦСКА, приєдналися вісім  футбольних команд учасників фінансового ринку України.

Переможцем і володарем головного трофею турніру – перехідного Кубку Української федерації убезпечення  стала команда страхової компанії «АХА Страхування», впевнено обігравши всі команди в груповому турнірі та у дуже емоційній і видовищній фінальній грі, з рахунком 3:1, здолавши   команду представників фондового ринку «Конкорд-КУА Укрсіб», яка стала срібним призером турніру.

Третє місце виборола команда – дебютант турніру «Київський страховий Дім», обігравши  команду «Allianz». Команда «Allianz» вдруге поспіль стає фіналістом Чемпіонату, демонструючи яскраву, професійну командну гру.

Не менш яскравими і динамічними виявились матчі за Малий кубок Української федерації убезпечення. Володарем Малого кубку стала команда страхової компанії  «Fidem Life», яка у вирішальному двобої переграла  команду  працівників регулятора «Нацкомфінпослуг». Трете та четверте місце посіли команди «ПРО100» та «ТАС-Життя»

За рішенням суддівської колегії  відзначено кращих гравців турніру. Цього разу кращим голкіпером визнано Віталія Москалюка («Fidem Life»), кращим бомбардиром – Раміса Мансурова («АХА Страхування»), звання кращого гравця присуджено Ігорю Хистовому («Конкорд-КУА Укрсіб»).

Крім цього, організатори нагородили найактивнішу групу підтримки команд – вболівальників  «АХА Страхування».

Організатори висловлюють вдячність учасникам і гостям Чемпіонату за сприяння у розвитку традицій корпоративних спортивних змагань та створення  атмосфери партнерства і довіри між учасниками страхового ринку та запрошують всіх на наступний, VІІ Чемпіонат з футзалу за Кубок «Української федерації убезпечення», який заплановано провести у травні 2013 року.