Новини

Головна Новини Професійний погляд Українська федерація убезпечення підтримала проведення тижня безпеки дорожнього руху

Українська федерація убезпечення підтримала проведення тижня безпеки дорожнього руху

08.11.2012
Українська федерація убезпечення

   Страховики-члени УФУ, усвідомлюючи важливість спільних зусиль Уряду, громадськості, страховиків та їх об’єднань у зменшенні дорожньо-транспортного травматизму, підтримали ініціативу ВГО «Асоціація безпеки дорожнього руху» щодо проведення «Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху – 2012».

   Питання мінімізації наслідків та профілактики дорожньо-транспортного травматизму в Україні набули загальнодержавного значення не лише тому, що за кількістю жертв ДТП Україна є одним із світових лідерів, а й з огляду на вагомий негативний  вплив наслідків дорожньо-транспортних пригод на економіку країни. Матеріальні збитки, які виникають внаслідок ДТП оцінюються приблизно у 40 млрд. грн. на рік. Значна їх частина відшкодовується за рахунок страховиків.

   Саме тому страховики ініціюють опрацювання питань, пов`язаних з мінімізацією наслідків ДТП для громадян. Зокрема, члени УФУ пропонують розробити методику оцінки вартості життя та внести зміни до Національного плану дій щодо запобігання дорожньо-транспортним пригодам в частині запровадження участі страховиків у розслідуваннях ДТП з летальним наслідком. Вже сьогодні ці питання внесені у першочерговий план дії, який створено на виконання підписаного меморандуму між УФУ та АБДР.

   УФУ вважає, що проведення «Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху – 2012», який відбудеться 12-18 листопада, сфокусує увагу суспільства на питаннях безпеки  на дорогах країни та стане черговим кроком до запровадження в Україні міжнародних стандартів дорожньої безпеки.

КОМЕНТАРІ (0)