Новини

Головна Новини Професійний погляд Відбулися Загальні Збори Членів УФУ

Відбулися Загальні Збори Членів УФУ

25.12.2012
Українська федерація убезпечення

   Загальні збори Членів УФУ  розглянули річний звіт Асоціації «Українська федерація убезпечення», звіт про діяльність Президії Української федерації убезпечення за 2012 рік та взяли за основу основні напрямки діяльності УФУ на 2013 рік, а також прийняли рішення щодо їх оприлюднення на офіційному веб-ресурсі федерації  (www.ufu.org.ua)

   Крім цього, Зборами  розглянуто звіт про підсумки діяльності Ревізійної комісії Української федерації убезпечення у 2011 та 2012 році. Під час роботи комісія  дійшла висновку, що фінансово-господарська діяльність УФУ ведеться без порушень згідно з вимогами Національних стандартів бухгалтерського обліку. Показники фінансово-господарської діяльності УФУ за звітний період відповідають затвердженому кошторису доходів і витрат.

   У зв’язку зі започаткуванням нового проекту розкриття інформації страховиками «Проект розкриття інформації. Моніторинг та аналіз» (ПРІМА) затверджено зміни до Статуту УФУ щодо участі в Асоціації в якості  інформаційного партнера.

   Відбулися зміни в органах управління федерації. Загальними Зборами УФУ Президентом УФУ терміном на два роки обрано Першого Віце-президента АТ «СК «АХА Страхування» - Перетяжко Андрія Івановича. Завада Олександр Леонідович, представник НАСК «Оранта», відповідно  до статуту Федерації,  став Членом Президії УФУ до закінчення строку перебування на посаді чергового Президента. Також до  Президії УФУ терміном на один рік увійшли:  ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», АТ «СК «АХА Страхування», ТДВ «Альянс Україна», ПрАТ «Європейське туристичне страхування», ПрАТ «СК СЕБ Лайф Юкрейн», а до складу Ревізійної комісії - ПрАТ «Європейський страховий альянс», ПрАТ «СК «Дженералі Страхування життя», ПрАТ «Українська страхова група «ЖИТТЯ».

КОМЕНТАРІ (0)