Новини

Головна Новини Професійний погляд Бліц-інтерв’ю Олега Плахтія - директора Інституту аналізу ризиків

Бліц-інтерв’ю Олега Плахтія - директора Інституту аналізу ризиків

12.02.2013
Українська федерація убезпечення
1. Що, на Ваш погляд, відбулось важливого у 2012 році на страховому ринку України?
2. Які важливі для Вашої компанії події відбулись у 2012 році?
3. Чи плануєте ви запускати нові клієнтські програми/продукти у 2013 році?
4. Які зміни (законодавчі та організаційні) повинні відбутися на ринку для позитивного впливу на роботу та результат вашої компанії?
5. Що ви очікуєте від 2013 року?

   1. Дуже важливим кроком у розвитку страхового ринку України вважаю початок переходу до міжнародних стандартів фінансової звітності всіма страховими компаніями. Сподіваюся, це буде сприяти деякій реструктуризації ринку, підвищить його прозорість та відкритість.

   2. З початку 2012 року ми почали видавництво журналу «Вісник Інституту Аналізу Ризиків». Журнал зорієнтований, насамперед, на компанії з розвиненою філіальною мережею, компанії споживчого сектору та страхові компанії.

   3. В останньому примірнику журналу «Вісник Інституту Аналізу Ризиків» за 2012 рік ми опублікували наш прогноз щодо продажу споживчих товарів та послуг (у тому числі щодо страхування) на поточний та майбутній роки. В 2013 році ми продовжимо публікацію своїх прогнозів, коректуючи їх щоквартально слідом за отриманням нової інформації про розвиток ринкової ситуації.

   4. Ми очікуємо на прийняття нової редакції Закону України «Про страхування». Сподіваємося, це призведе до зростання попиту на фахові послуги у сфері аналізу та прогнозування.

   5. Нажаль, станом на сьогодні як внутрішня, так і зовнішня ситуації не дають підстав для очікування на зростання економіки у 2013 році.

КОМЕНТАРІ (0)