Новини

Головна Новини Професійний погляд Бліц-інтерв’ю Мирослава Бойчина - Голови Правління ПрАТ «Європейське туристичне страхування»

Бліц-інтерв’ю Мирослава Бойчина - Голови Правління ПрАТ «Європейське туристичне страхування»

14.02.2013
Українська федерація убезпечення

1. Що, на Ваш погляд, відбулось важливого у 2012 році на страховому ринку України?

   Хоча у 2012 році страховий ринок України не показав росту, але просідання ринку, незважаючи на поглиблення світової економічної кризи, незначне. Це демонструє певну довіру громадян України до страхування, що і є, на мій погляд, найважливішим досягненням.

2. Які важливі для Вашої компанії події відбулись у 2012 році?

   У 2012 році наша компанія, вже під новим брендом ERV, вдруге поспіль отримала нагороду Національної премії «Insurance TOP», підтвердивши звання лідера страхового ринку України у класі «Страхування туристів».

   Протягом року ми продовжували працювати над вдосконаленням наших страхових продуктів та якості обслуговування клієнтів за кордоном при врегулюванні страхових подій. Із цією метою влітку було розпочато роботу з асистуючою компанією EuroAlarm Assistance Prague Ltd., яка є частиною холдингу Euro-Center Holding A/S, та належить нашій материнській компанії ERV Мюнхен.

   У 2012 ми також максимально спростили доступ клієнтів до якісного страхового покриття на час подорожей, вдосконаливши наш модуль онлайн страхування B2C та запропонували його мобільну версію.

   Кінець року відзначився найбільшою в історії компанії страховою подією, коли одразу 20 наших клієнтів постраждали внаслідок аварії туристичного автобусу в Таїланді. Сума витрат компанії на врегулювання цієї події склала близько 130 тис. євро. 

3. Чи плануєте ви запускати нові клієнтські програми/продукти у 2013 році?

   У новому році ми запропонуємо українським туристам як доповнені програми страхування подорожуючих, так і декілька нових  цікавих продуктів зі страхування фінансових ризиків туристів, наприклад, на випадок відміни авіарейсу або скасування бронювання готелю. Ми також плануємо розширювати співпрацю з українськими банками, щодо включення комплексного страхування подорожуючих до пакету послуг для власників банківських карток.     

4. Які  зміни (законодавчі та організаційні) повинні відбутися на ринку для позитивного впливу на роботу та результат вашої компанії?

   Як і минулого року ми очікуємо змін до ЗУ «Про страхування», прийняття яких суттєво змінить страховий ринок України, наблизивши його до європейських стандартів.

5. Що ви очікуєте від 2013 року?

   Рік буде нелегким, зважаючи на поглиблення економічної кризи. У 2013 ми, перш за все, сподіваємось на позитивні зміни законодавчої бази, зокрема туристичної галузі, та підвищення фінансових гарантій для подорожуючих.

 

КОМЕНТАРІ (0)