Новини

Головна Новини Професійний погляд Підписано Меморандум між Асоціацією платників податків України та Українською федерацією убезпечення

Підписано Меморандум між Асоціацією платників податків України та Українською федерацією убезпечення

17.02.2013
Українська федерація убезпечення

   15 лютого Асоціація платників податків України підписала Меморандум про партнерство та співпрацю з Асоціацією «Українська федерація убезпечення» (УФУ).

   Співпраця між АППУ та УФУ дозволить спрямувати спільні зусилля на ефективне співробітництво щодо питань оподаткування страхової діяльності та реформування податкової системи України в цілому.

    Одними з першочергових завдань, закріпленими Меморандумом, є  вирішення питань щодо припинення нарахування внесків (єдиного соціального внеску) за страховими платежами, здійсненими роботодавцями за договорами особистого страхування, а також усунення подвійного оподаткування за договорами довгострокового страхування життя, опрацювання проблем в  оподаткуванні страховиків, страхувальників, застрахованих осіб та вигодонабувачів за договорами страхування.

    Крім цього, сторони домовились щодо проведення спільної роботи з удосконалення податкового законодавства для стимулювання роботодавців до збільшення витрат на організацію соціального захисту найманих працівників з використанням інструментів страхування (медичне страхування, страхування життя, пенсійне страхування) на добровільних засадах із залученням спеціалістів, експертів в даній сфері.

    Під час підписання Меморандуму було зазначено, що така співпраця є дуже важливою, оскільки питання системного і компетентного реагування на податкові ризики, їх правильної оцінки і управління лежать в основі підприємницького успіху.

 

Текст Меморандуму (формат PDF)

КОМЕНТАРІ (0)