Новини

Головна Новини Професійний погляд Українська федерація убезпечення пропонує внести зміни до Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки

Українська федерація убезпечення пропонує внести зміни до Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки

18.02.2013
Українська федерація убезпечення
Українська федерація убезпечення звернулась до Міністерства економічного розвитку та торгівлі із ініціативою щодо внесення змін до проекту Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, оприлюдненої 30.01.13р. на сайті Міністерства.

   Проектом Державної програми визначені основні проблеми та питання для вирішення у 2013-2014 роках за пріоритетними напрямами економічної політики, зокрема це необхідність концентрації довгострокового інвестиційного ресурсу для  досягнення ефекту розвитку пріоритетних напрямів економічної політики.

   УФУ вважає, що для успішної реалізації Державної програми активізації розвитку необхідно впровадження інструментів залучення довгострокового ресурсу всередині країни, зокрема, шляхом залучення грошей фізичних та юридичних осіб через приватні фінансові інституції. Такими фінансовими посередниками є недержавні пенсійні фонди та страховики, які мають власну мережу просування та продажу послуги. Але сьогодні в Україні не створено економічних та законодавчих стимулів для зв’язування  «довгих грошей», зокрема податкових, для фізичних та юридичних осіб.

   УФУ звернулась до Міністерства економічного розвитку та торгівлі із ініціативою щодо доповнення проекту Державної програми наступним розділом «Створення умов для залучення довгострокового ресурсу в Україні» (пропозиції УФУ)

КОМЕНТАРІ (0)