Новини

Головна Новини Професійний погляд Відбувся VІІ чемпіонат з футзалу за Кубок Української федерації убезпечення

Відбувся VІІ чемпіонат з футзалу за Кубок Української федерації убезпечення

27.05.2013
Українська федерація убезпечення

Українська федерація убезпечення спільно з Асоціацією розвитку бізнесу 25 травня 2013 року провела VІІ чемпіонат з футзалу серед команд учасників страхового ринку за Кубок Української федерації убезпечення.

Захід традиційно пройшов в залах спорткомплексу ЦСКА.

Переможцем Прем’єр ліги і володарем головного трофею турніру – перехідного Кубку Української федерації убезпечення  в черговий раз стала  команда страхової компанії «НАСТА», яка в запеклій і видовищній фінальній боротьбі, з мінімальним рахунком 1:0, перемогла команду-дебютанта турніру СК «Арсенал-Страхування».

Трете місце в Прем’єр лізі виборола команда «АХА Страхування», впевнено обігравши фіналіста турніру команду «ПРО100 Страхування».

Не менш яскравими і динамічними виявились матчі у Престиж лізі чемпіонату. Золоті медалі та кубок Престиж ліги здобула команда  «Allianz» яка вже втретє  поспіль виходить у фінал Чемпіонату, демонструючи яскраву, професійну командну гру. Друге та третє місця посіли команди  працівників регулятора «Нацкомфінпослуг» та СК «НОВА».

Команді представників фондового ринку «Комісія United» під час проведення Чемпіонату зараховано технічну поразку.

За рішенням суддівської колегії  відзначено кращих гравців турніру. Цього разу кращим голкіпером визнано Тараріна Ігоря («ПРО100 Страхування»), кращим бомбардиром – Бобка Олександра («АХА Страхування»), звання кращого гравця присуджено Ветошинському Андрію («НАСТА»).

Організатори також відзначили найактивнішу групу підтримки команд – вболівальників  «Арсенал-Страхування».

Висловлюємо вдячність учасникам і гостям Чемпіонату за сприяння у розвитку традицій корпоративних спортивних змагань та створення  атмосфери партнерства і довіри між учасниками страхового ринку та запрошуємо всіх на наступний, VІІІ Чемпіонат з футзалу за Кубок «Української федерації убезпечення», який заплановано провести у вересні 2013 року.