Новини

Головна Новини Професійний погляд Оприлюднено звіт про роботу апеляційної комісії УФУ

Оприлюднено звіт про роботу апеляційної комісії УФУ

14.09.2013
Українська федерація убезпечення
Президією УФУ розглянуто стан розгляду заяв фізичних та юридичних осіб на дії страховиків - членів УФУ за період грудень 2012 року – серпень 2013 року

   Впродовж  грудня 2012 року – червня 2013 року надійшло 12 заяв щодо дій страховиків Членів УФУ. Сім з цих заяв, які містили матеріальні вимоги,  які задоволено на етапі попереднього розгляду шляхом проведення консультацій зі  страховиками – відповідачами.

   В двох заявах надано додаткову інформацію, яка мала значення для вирішення спору.  А саме, в одному випадку  надано копію рішення страховика  прийнятого за результатами розгляду заяви про настання страхового випадку, що не була отримана заявником. В іншому надано  копію рішення суду,  факт прийняття якого заперечувався у заяві, та яке стало підставою для відмови у виплаті страхового відшкодування. 

   В одній заяві, яка не містила матеріальних вимог,  а  стосувалась недоліків викладення  умов договору страхування, заявнику повідомлено про надання рекомендації страховику-відповідачу  щодо  удосконалення процесу надання інформації споживачам, перед укладанням відповідних договорів  страхування.

   Дві скарга готуються для розгляду на засіданні Апеляційної комісії.

КОМЕНТАРІ (0)