Новини

Головна Новини Професійний погляд Відбувся VІІІ чемпіонат з футзалу за кубок Української федерації убезпечення

Відбувся VІІІ чемпіонат з футзалу за кубок Української федерації убезпечення

23.09.2013
Українська федерація убезпечення

Українська федерація убезпечення спільно з Асоціацією розвитку бізнесу 21 вересня 2013 року у залах спорткомплексу ЦСКА провела VIII чемпіонат з футзалу за кубок Української федерації убезпечення серед команд працівників страхової галузі.

Переможцем Прем’єр-ліги і володарем головного трофею турніру – перехідного Кубку Української федерації убезпечення, після дворічної перерви, стала  команда страхової групи «ТАС», яка в запеклій і видовищній фінальній боротьбі, з рахунком 2:1, перемогла команду «АХА Страхування».

Трете місце в Прем’єр-лізі здобула команда «НАСТА» - трикратний переможець Чемпіонату, впевнено обігравши фіналіста турніру команду «ПРО100 Страхування».

Не менш яскравими і динамічними виявились матчі у Престиж-лізі Чемпіонату. Перше місце виборола команда «Britmark», забивши на останній хвилині фінального двобою переможний гол у ворота команди «Нацкомфінпослуг». Третє та четверте місця посіли команди  «MetLife» та «AEGON»

За рішенням суддівської колегії  відзначено кращих гравців турніру. Цього разу кращим голкіпером визнано Мокроцького Олександра («AEGON»), кращим бомбардиром – Литвина Павла («НАСТА»), звання кращого гравця присуджено Дубєю Андрію («ТАС»).

Організатори також відзначили дві найактивніші групи підтримки команд – вболівальників  «АХА Страхування» і «ТАС».

Висловлюємо вдячність учасникам і гостям Чемпіонату за сприяння розвитку традицій корпоративних спортивних змагань та створення  атмосфери партнерства і довіри між учасниками страхового ринку.

Запрошуємо всіх на наступний, ІХ чемпіонат з футзалу за кубок Української федерації убезпечення серед команд працівників страхової галузі, який заплановано провести у травні 2014 року.