Новини

Головна Новини Професійний погляд Представники Української Федерації Убезпечення зустрілись з тимчасовим адміністратором НАСК «Оранта»

Представники Української Федерації Убезпечення зустрілись з тимчасовим адміністратором НАСК «Оранта»

13.12.2013
Українська федерація убезпечення


   Дванадцятого грудня 2013 року відбулась зустріч Тимчасового адміністратора НАСК "Оранта" Олександра НАСТАСЕНКА та Президента Української федерації убезпечення Андрія ПЕРЕТЯЖКА. У зустрічі також взяли участь член Президії УФУ, представник НАСК "Оранта" Олександр ЗАВАДА та Генеральний директор УФУ Галина ТРЕТЬЯКОВА.

   Під час зустрічі було обговорено практичні аспекти взаємодії між УФУ та компанією в нових умовах. Керівник НАСК "Оранта" підкреслив, що введення тимчасової адміністрації в компанію було здійснено Нацкомфінпослуг з метою створення умов для якнайшвидшого подолання системних проблем у діяльності, відновлення фінансової стабільності, захисту прав споживачів страхових послуг, підвищення рівня довіри до ринку в цілому.

   Пан НАСТАСЕНКО також зазначив, що НАСК "Оранта" має дев’яносто дворічну історію своєї діяльності та є одним із лідерів страхового ринку України. «Ми продовжуємо безперебійну стабільну роботу компанії, виплати страхового відшкодування – це наше першочергове завдання. Докладаємо зусиль, щоб не лише забезпечити виконання зобов’язань перед страхувальниками, бюджетом, працівниками тощо, а й у цілому нормалізувати роботу страховика, включаючи підвищення його капіталізації. Віримо, що дуже скоро клієнти та працівники НАСК «Оранта» відчують позитивні зміни, зумовлені діяльністю тимчасової адміністрації», - наголосив Олександр НАСТАСЕНКО.

   Днями вже було проведено робочу нараду тимчасового адміністратора з директорами регіональних дирекцій НАСК «Оранта».

   «Ми обговорили питання розвитку регіональної мережі компанії в наступному році. У нас є всі передумови для того, щоб уже в найближчий час відбулась активізація бізнесу страховика», - прокоментував результати наради тимчасовий адміністратор НАСК «Оранта».

   Президент УФУ Андрій ПЕРЕТЯЖКО зазначив, що страховому ринку не байдужа доля Оранти:  «Ми маємо прецедент, коли тимчасова адміністрація вводиться як допоміжний превентивний інструмент для стабілізації роботи діючої компанії. Федерація підтримує позицію Регулятора, що НАСК «Оранта» є однією із системоутворюючих компаній на страховому ринку України. НАСК "Оранта" є прозорою страховою компанією, зокрема, щоквартально оприлюднює свою фінансову звітність на веб-сайті УФУ разом із іншими членами та інформаційними партнерами федерації, бере участь у проекті щомісячного моніторингу страхового ринку. УФУ відзначає прозоре висвітлення Тимчасовим адміністратором НАСК «Оранта» своєї діяльності», - зазначив пан ПЕРЕТЯЖКО

   На завершення зустрічі Олександр НАСТАСЕНКО запевнив присутніх, що компанія, яка була одним із засновників УФУ, залишатиметься в подальшому  активним учасником як Федерації, так і інших об’єднань страховиків. Всі напрацьовані механізми взаємодії з об’єднаннями будуть збережені. «Ми і надалі підтримуватимемо заходи, спрямовані на забезпечення прозорості страхового ринку, його прискореного розвитку та удосконалення державного регулювання», - наголосив пан НАСТАСЕНКО.

КОМЕНТАРІ (0)