Новини

Головна Новини Професійний погляд Бліц-інтерв’ю Олега Плахтія - директора Інституту аналізу ризиків

Бліц-інтерв’ю Олега Плахтія - директора Інституту аналізу ризиків

11.02.2014
Українська федерація убезпечення

Що, на Ваш погляд, відбулось важливого у 2013 році на страховому ринку України?

 О.П.: Помітною подією вважаю початок практичного застосування регулятором (Нацфінпослуг) сильного заходу впливу, а саме - відсторонення керівництва страховиків від управління фінансовою установою та призначення тимчасових адміністрацій. Час покаже, наскільки дієвими будуть такі заходи у виконанні регулятора і у яких випадках він буде його застосовувати. Так, протягом 2013 року тимчасові адміністрації були призначені в п'ятьох компаніях. Але не у всіх випадках такі дії мені зрозумілі, і цікаво, чим все закінчиться.

Які важливі для Вашої компанії події відбулись у 2013 році?

   О.П.: В 2013 році Інститут аналізу ризиків розширив перелік своїх послуг за рахунок здійснення оцінки адекватності страхових резервів.

   В галузі рейтингування ми здійснили значне нововведення, формалізувавши процедуру визначення вірогідного кредитного рейтингу страховика в межах його рейтингового діапазону.

Чи плануєте ви запускати нові клієнтські програми/продукти у 2014 році?

  О.П.: В 2014 році ми плануємо розвивати та удосконалювати вже існуючі продукти і програми.

Які  зміни (законодавчі та організаційні) повинні відбутися на ринку для позитивного впливу на роботу та результат вашої компанії?

  О.П.: Як і минулого року, найбільш очікуваною зміною залишається прийняття нової редакції Закону України "Про страхування". Сподіваюсь, це призведе до зростання попиту на фахові послуги у сфері аналізу та прогнозування.

Що ви очікуєте від 2014 року?

   О.П.: Насамперед, в 2014 році очікую мирного вирішення політичного конфлікту в Україні та переформатування системи влади. І у зв'язку з цим треба молити Бога, щоб економічна ситуація хоча б не погіршилась.

КОМЕНТАРІ (0)