Новини

Головна Новини Професійний погляд Бліц-інтерв’ю Мирослава Бойчина - Голови Правління ПрАТ «Європейське туристичне страхування»

Бліц-інтерв’ю Мирослава Бойчина - Голови Правління ПрАТ «Європейське туристичне страхування»

12.02.2014
Українська федерація убезпечення

Що, на Ваш погляд, відбулось важливого у 2013 році на страховому ринку України?

   М.Б.: Із точку зору туристичного страхування за результатами 2013 року хочеться наголосити, перш за все, на тому, чого, на жаль, не відбулося. Вже більше двох років ми очікуємо внесення змін до законодавчої бази, зокерма, ЗУ «Про страхування» та ЗУ «Про туризм», які сприятимуть розвитку вітчизняної туристичної сфери та підвищенню рівня захисту інтересів споживачів туристичних послуг та туристичного бізнесу в Україні, але питання все ще залишається відкритим.

Які важливі для Вашої компанії події відбулись у 2013 році?

   М.Б.: Цей рік не був простим, але ми задоволені результатами, а наші клієнти задоволені нами – це найважливіше. У 2013 році ERV застрахувала свого двомільйонного клієнта в Україні та врегулювала рекордну кількість страхових випадків – 7900 на загальну суму 19 млн. грн. У травні ми запустили новий корпоративний сайт зі зручними для клієнтів онлайн сервісами, а у липні минулого року, із метою впровадження європейських стандартів і підходів до ведення бізнесу, ERV долучилась до Європейської бізнес Асоціації (EBA).

Чи плануєте ви запускати нові клієнтські програми/продукти у 2014 році?

   М.Б.: Наша компанія повсякчас працює над актуалізацією та оновленням наших продуктів, пошуком та реалізацією нових рішень, адже туристична галузь дуже динамічна, її потреби змінюються, і ми маємо бути, як-то кажуть, «на одній хвилі» з нашими партнерами та клієнтами. Звичайно, ми плануємо новинки у 2014 році, але про них розповімо згодом.

Які зміни (законодавчі та організаційні) повинні відбутися на ринку для позитивного впливу на роботу та результат вашої компанії?

   М.Б.: Зміни в ЗУ «Про страхування» та ЗУ «Про туризм», зокрема щодо забезпечення та обсягу страхового покриття туристів, що подорожують за кордон, а також в частині фінансового забезпечення відповідальності ТО перед туристами. Зміни, на мій погляд, мають також торкнутися забезпечення прозорості діяльності ТО, відсутність якої, наразі, є однією з основних причин неефективності механізмів фінансового захисту інтересів туристичного ринку та його учасників.

Що ви очікуєте від 2014 року?

   М.Б.: Ми очікуємо якомога скорішого мирного вирішення політичної кризи, стабілізації економічної ситуації, відновлення іміджу України в очах світової спільноти. 

КОМЕНТАРІ (0)