Новини

Головна Новини Професійний погляд Спільний лист Асоціації учасників ринку небанківських фінансових послуг щодо кадрового перезавантаження Нацкомфінпослуг

Спільний лист Асоціації учасників ринку небанківських фінансових послуг щодо кадрового перезавантаження Нацкомфінпослуг

19.03.2014
Українська федерація убезпечення

   Асоціації учасників ринку небанківських фінансових послуг засвідчують Вам свою повагу в цей вирішальний для України час.

   Учасники ринку висловлюють підтримку зусиллям нової влади щодо повернення України на шлях цивілізаційного розвитку, утвердження європейських цінностей та сподіваються на швидкі та професійні дії щодо стабілізації та подальшого розвитку ринку небанківських фінансових послуг.

   Водночас, ми переконані, що жодні реформи на ринку будуть неможливі без невідкладного перезавантаження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, утвердження довіри до влади в особі регулятора цього ринку.

   Таке перезавантаження продиктоване не тільки загальнополітичною ситуацією та змінами у системі влади, що відбуваються  сьогодні, а й необхідністю системних змін у сфері регулювання та нагляду за діяльністю небанківських фінансових установ, зокрема, припинення практики застосування корупційних схем при здійсненні дозвільних процедур, припинення використання законодавства про страхування і самого інституту страхування не за прямим призначенням, запобігання виведення активів небанківських фінансових установ, захисту інтересів споживачів фінансових послуг.

   Ми вимагаємо, щоб при формуванні нового складу Нацкомфінпослуг були дотримані вимоги громадянського суспільства, зокрема, вимоги Майдану, щодо високих професійних та моральних якостей, авторитету серед учасників ринку та необхідного досвіду роботи у фінансовій сфері кандидатів на відповідні посади.

   Ми покладаємо надію на те, що оновлений регулятор забезпечить реальний захист мільйонів громадян України – споживачів небанківських фінансових послуг, сприятиме створенню інструментів участі приватного сектору у соціальному захисті громадян, а економіка отримає для свого розвитку захист від ризиків та суттєвий інвестиційний ресурс.

Від ринку страхових послуг:

Генеральний директор
Української федерації убезпечення         Г.М. Третьякова

Від ринку недержавного пенсійного забезпечення:

Директор Української асоціації
адміністраторів пенсійних фондів                   О.Б. Ванівський

Від ринку кредитних установ:

Президент
Національної асоціації кредитних спілок України        П.М. Козинець

Від лізингових компаній

Директор
Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців»     М.Ю. Масіч

КОМЕНТАРІ (0)