Новини

Головна Новини Професійний погляд Компанії-члени УФУ узгодили позицію, що вони будуть продовжувати нести зобов’язання перед клієнтами в Криму за рахунок своїх прибутків та рентабельності, хоча мають право скористатися положенням про форм-мажорні обставини.

Компанії-члени УФУ узгодили позицію, що вони будуть продовжувати нести зобов’язання перед клієнтами в Криму за рахунок своїх прибутків та рентабельності, хоча мають право скористатися положенням про форм-мажорні обставини.

18.05.2014
Українська федерація убезпечення
Генеральний директор Української федерації убезпечення Галина Третьякова. Нацкомфінпослуг. Робоча нарада з представниками страхового ринку щодо діяльності в Криму. 14.05.2014

    Г.Т.: Страховий бізнес, як бачите, веде себе дуже патріотично  

    Г.Т.: Територія покриття за договорами страхування має залишатися індивідуальною справою кожного страховика. УФУ закликає страхові компанії виступити проти 4% податку на виплати за договорами нерезидентам, оскільки саме цей податок, ймовірно, будуть змушені сплачувати страховики. Так, згідно законопроекту про надання Автономній Республіці Крим статусу вільної економічної зони, населення Криму набуває статусу нерезидентів України, а отже, страхові відшкодування на їх користь будуть оподатковуватися.

   Г.Т.: асоціації, за результатами зустрічі, готові сформувати перелік проблемних питань та направити його до Регулятора.

 

Детально - Нацкомфінпослуг провела Робочу нараду з представниками страхового ринку щодо діяльності в Криму

КОМЕНТАРІ (0)