Новини

Головна Новини Професійний погляд Ринок страхування життя має залишитись на рівні 2014 р., є вірогідність незначного зростання.

Ринок страхування життя має залишитись на рівні 2014 р., є вірогідність незначного зростання.

12.02.2015
Українська федерація убезпечення
Наталія Базилевська - в.о.Голови Правління ПрАТ СК "ГРАВЕ Україна"

    Що, на Ваш погляд, відбулось важливого у 2014 році на страховому ринку України?

   У 2014 році ми побачили, позитивні зрушення у форматі проведення дискусійних зустрічей на базі громадських організацій, які влада та бізнес використовували для обговорення необхідних законодавчих змін.

    Які важливі для Вашої компанії події відбулись у 2014 році?

   Події стосувались безпосередньо тільки нашої компанії, а саме було прийнято рішення щодо представлення back-office обох компаній (life та non-life) у місті Києві. 

     Чи плануєте ви запускати нові клієнтські програми/продукти у 2015 році?

   Граве Україна Страхування життя не заплановано випуск нових програм, тому що для запуску нових продуктів вкрай важливо прийняття нової редакції Закону Україна «Про страхування».

   Страхова компанія «Граве Україна» може розглядати розробку та запуск нових програм, але це залежить від попиту потенційних клієнтів.

   Які  зміни (законодавчі та організаційні) повинні відбутися на ринку для позитивного впливу на роботу та результат вашої компанії?

    Розробка стратегії розвитку страхового ринку України та залучення страхового бізнесу до участі у запланованих державних реформах надасть можливість бачення розвитку страхового бізнесу в майбутньому.

   До позитивних змін може призвести прийняття нової редакції Закону Україна «Про страхування», а також систематизування законодавчих норм у відношенні оподаткування фізичних осіб (як резидентів так і нерезидентів), що отримують виплати від компаній із страхування життя.        

    Що ви очікуєте від 2015 року?

   Від 2015 року ми очікуємо, як мінімум прийняття нової редакції Закону Україна «Про страхування» та розробку стратегії страхового ринку. 

      Ваші прогнози щодо розвитку страхового ринку

    На нашу думку, ринок страхування життя має залишитись на рівні 2014 р., є вірогідність незначного зростання. Щодо розвитку ринку ризикового страхування – ми бачимо тенденцію зменшення попиту на ризикові страхові продукти, особливо щодо кількісного показника, у порівнянні із роком 2014. Це пов’язано із загальним занепадом економіки та можливістю придбати страхові продукти для значного кола споживачів.

 

КОМЕНТАРІ (0)